BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

SEVENTEEN ‘Jimmy Kimmel Live!’ programında sahne alacak

1 dakika okuma süresi
seventeen jimmy kimmel live

SEVENTEEN “Jimmy Kimmel Live!” programına yeniden çıkıyor!

Yerel saatle 12 Ağustos’ta, ünlü Amerikan gece talk show’u, SEVENTEEN’in önümüzdeki hafta programa katılacağını resmen duyurdu.

Grup şu anda “BE THE SUN” dünya turnesinin Kuzey Amerika ayağı için Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunuyor ve önümüzdeki hafta Los Angeles konseri için şehirdeyken, programdaki ilk stüdyo performansları için “Jimmy Kimmel Live!”a uğrayacaklar.

(SEVENTEEN daha önce de geçen yıl 2021’e adını veren “Ready to love” parçasını seslendirmek üzere “Jimmy Kimmel Live!” programına katılmış, ancak bu performans Kore’de önceden kaydedilmişti).

SEVENTEEN son hiti “HOT “ı “Jimmy Kimmel Live!”ın 19 Ağustos’ta Türkiye saatiyle sabah 6:35’te yayınlanacak bölümünde seslendirecek.

seventeen jimmy kimmel live

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.