BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Na In Woo, yeni KBS draması için görüşmelerini sürdürüyor

1 dakika okuma süresi
na in woo see you after work

Na In Woo’yu yakında yeni bir dramada görebiliriz!

13 Ağustos’ta Na In Woo’nun, “See You After Work” başlıklı yeni bir KBS dramasında rol alacağını doğruladığı bildirildi.

Haber üzerine ajansı Cube Entertainment şu açıklamayı yaptı: “Na In Woo, ‘See You After Work’ dizisinde rol alması için bir teklif aldı ve şu anda teklifi değerlendiriyor.”

Aynı adlı bir web romanından uyarlanan “See You After Work”, hayalet gelinine aşık olan ölü bir adamla evlenen bir kadını konu alıyor. Hikaye yanlış anlamalar, komplolar ve suçlar etrafında dönüyor. Na In Woo’nun projeye katıldığını bildiren aynı medya kuruluşu, mükemmeliyetçi gibi görünen ama aslında sevimli ve temiz kalpli olan Air Balance adlı start-up şirketinin CEO’su Han Sung Joon rolünde oynayacağını paylaştı.

Na In Woo daha önce “River Where the Moon Rises” ve “Jinxed at First” gibi çeşitli KBS dizilerinde rol aldı ve aynı zamanda KBS’nin eğlence programı “2 Days & 1 Night”ın oyuncu kadrosunda yer alıyor.

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.