BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Na In Woo, yeni KBS draması için görüşmelerini sürdürüyor

1 dakika okuma süresi
na in woo see you after work

Na In Woo’yu yakında yeni bir dramada görebiliriz!

13 Ağustos’ta Na In Woo’nun, “See You After Work” başlıklı yeni bir KBS dramasında rol alacağını doğruladığı bildirildi.

Haber üzerine ajansı Cube Entertainment şu açıklamayı yaptı: “Na In Woo, ‘See You After Work’ dizisinde rol alması için bir teklif aldı ve şu anda teklifi değerlendiriyor.”

Aynı adlı bir web romanından uyarlanan “See You After Work”, hayalet gelinine aşık olan ölü bir adamla evlenen bir kadını konu alıyor. Hikaye yanlış anlamalar, komplolar ve suçlar etrafında dönüyor. Na In Woo’nun projeye katıldığını bildiren aynı medya kuruluşu, mükemmeliyetçi gibi görünen ama aslında sevimli ve temiz kalpli olan Air Balance adlı start-up şirketinin CEO’su Han Sung Joon rolünde oynayacağını paylaştı.

Na In Woo daha önce “River Where the Moon Rises” ve “Jinxed at First” gibi çeşitli KBS dizilerinde rol aldı ve aynı zamanda KBS’nin eğlence programı “2 Days & 1 Night”ın oyuncu kadrosunda yer alıyor.

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

  İlgili İçerikler
  HaberK-Fandom Özel

  Dokdo ve Barış

  3 dakika okuma süresi
  Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
  HaberK-Pop

  Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

  1 dakika okuma süresi
  Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
  HaberK-Drama

  Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

  2 dakika okuma süresi
  tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

  Giriş yap

  Kayıt ol

  Şifre sıfırla

  Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.