Site icon K Fandom

SBS’nin Yeni Dizisi ‘The Escape of the Seven’ Lee Yoo Bi’nin Rol Aldığı İlk Kareleri Paylaştı!

Yakında yayınlanacak olan SBS dizisi “The Escape of the SevenLee Yoo Bi‘nin rol aldığı ilk kareleri paylaştı!

Uhm Ki Joon, Hwang Jung Eum, Lee Joon, Lee Yoo Bi, Shin Eun Kyung, Yoon Jong Hoon, Jo Yoon Hee ve Jo Jae Yoon‘un başrollerini paylaştığı “The Escape of the Seven“, karmaşık bir yalan ve hırs ağına bulaşmış genç bir kızın ortadan kaybolmasıyla ilgili yedi karakterin öyküsünü konu alıyor. “The Escape of the Seven“, daha önce “The Last Empress” ve hit “The Penthouse” serilerinde birlikte çalışmış olan senarist Kim Soon Ok ve yönetmen Joo Dong Min‘in üçüncü işbirliği projesi.

Lee Yoo Bi, göz alıcı güzelliği, zengin ailesi ve sıra dışı yeteneğiyle her şeyi elinde bulunduran bir kampüs yıldızı ve idol adayı olan Han Mo Ne karakterine hayat verecek.

 

Han Mo Ne’nin kamera karşısındaki kendine güvenli ifadesi de gözlerden kaçmıyor. Hiçbir eksiği olmadığı izlenimi veren Han Mo Ne’nin aslında ölümcül bir zaafı var: yalanları.

Han Mo Ne, geçmişte bir kızın başına gelen trajik bir olayla ilgili olarak suçlanmaktadır. İzleyiciler Mo Ne‘nin “o gün” aldığı kararın hayatını nasıl tamamen değiştireceğini öğrenmek için sabırsızlanıyorlar.

Lee Yoo Bi karakterini şu sözlerle açıklıyor: “Han Mo Ne her zaman ve her yerde parlayan herkesin yıldızı. Ama bunun arkasında, her şeyini kaybetmesine yol açabilecek çok büyük bir zayıflığı var. Mo Ne’yi bir idol olarak canlandırmak için sadece kılık kıyafetine dikkat etmedim, aynı zamanda şarkı söyleme ve dans etme becerilerini doğal görünmesi için çok pratik yaptım. Ayrıca, [dizi] pikaresk bir tarzda ilerlediği için, kötü karakterin duygularını nasıl yaşayacağımı ve iyi aktaracağımı çok düşündüm. Umarım izleyiciler de keyif alarak izlerler.

The Escape of the Seven” 15 Eylül’de yayınlanmaya başlayacak.

Dizinin fragmanını buradan izleyebilirsiniz!

Kaynak

Exit mobile version