BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

SM sanatçıları Weverse’e katılıyor

1 dakika okuma süresi

Weverse, SM Entertainment sanatçıları için hizmetlerini yakında başlatıyor!

Weverse 5 Eylül’de 13 SM sanatçısının —Kangta, BoA, TVXQ, Super Junior, Girls’ Generation, SHINee, EXO, Red Velvet, NCT 127, NCT Dream, WayV, aespa ve RIIZE— platforma katılacaklarını resmen duyurdu. Weverse, dünyanın dört bir yanındaki sanatçı ve hayranlarının iletişim kurabileceği bir topluluk hizmetleri platformudur. SM sanatçılarının resmi hayran topluluğu 12 Eylül’de Türkiye saatiyle 08.00’da açılacaktır.

Weverse Şirketi‘nin CEO’su olan Choi Joon Won, “Dünya çapında sevilen SM sanatçıları ve onlara sevgi gösteren hayranları Weverse’e hoş geldiniz. Hayranların Weverse aracılığıyla daha zengin bir hayran deneyimi yaşayacaklarını umuyoruz. SM sanatçılarının katılımıyla, 100 milyon indirme ve 10 milyon MAU’yu (aylık aktif kullanıcı) aşan Weverse, küresel genişlemesine daha da hız katacaktır.” dedi.

SM‘i satın almaktan vazgeçen HYBE, SM ile platform alanında işbirliği yapmaya karar verdi. O zaman HYBE, “İki şirket büyük bir anlaşmaya vardı” demişti ancak platform işbirliğinin tam detaylarını paylaşmamıştı.

Önceden Nisan ayında, SM Entertainment, sanatçılarının bu yılın ikinci yarısına kadar Weverse‘e katılacaklarını duyurmuştu.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.