BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-DramaK-Pop

Rocky ASTRO’dan ayrılıyor

1 dakika okuma süresi

Rocky, Astro grubundan ayrılıyor.

Fantagio ayın 28’inde yaptığı açıklamada, “7 yıldır Astro’nun üyesi olan Rocky ile yaptığımız uzun görüşmeler sonucunda sözleşmeyi feshetmeye ve yollarımızı ayırmaya karar verdik.” dedi.

“Astro’nun dört üyesi, Cha Eun-woo, Jinjin, Moonbin ve Yoon Sanha, Fantagio ile sözleşmelerini yeniledi. Askerde olan MJ ile görüşmelerin de terhis olduktan sonra yapılmasına karar verildi. Rocky ile yollarımızı ayırdık.”

Fantagio

Rocky’nin ayrılmasıyla ASTRO beş üyeli bir grup olarak faaliyetlerine devam edecek. Ajans, “Üyeler grup ve bireysel faaliyetlerine odaklanacak ve çeşitli alanlarda aktif olabilmeleri için desteğimizi göstereceğiz.” açıklamasında bulundu.

Solda: ASTRO Rocky, Sağda: Park Bo-yeon

Geçtiğimiz aylarda Rocky’nin kendinden 5 yaş büyük aktör Park Bo-yeon ile ilişkisi olduğu dedikoduları sosyal medyayı çalkalamıştı. Park Bo-yeon, Rocky ile ilişkisi olduğu söylentilerini yalanlarken Rocky, Park Bo-yeon ile “güzel duygularla birbirlerini yavaş yavaş tanıma aşamasında” olduğuklarını açıklayarak kafa karışıklıklarına sebep olmuştu.

İlişki söylentilerinin ardından Rocky grup faaliyetlerine ara verdi.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.