BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

5 UP10TION Üyesi ve Lee Jin Hyuk TOP Media’dan Ayrıldı + UP10TION 7 Üye Olarak Devam Edecek

2 dakika okuma süresi

Beş UP10TION üyesi ve Lee Jin Hyuk TOP Media ile yollarını ayırıyor.

28 Şubat tarihinde TOP Media aşağıdaki açıklamayı yayınladı:

Merhaba.

Biz TOP Media.

UP10TION’ı seven ve destekleyen hayranlarımıza içtenlikle teşekkürlerimizi sunarız.

Eylül 2015’teki çıkışlarından bu yana ajansla birlikte olan UP10TION üyeleri Kuhn, Kogyeol, Bitto, Sunyoul ve Gyujin’in özel sözleşmeleri 11 Mart’ta sona erecek.

Ajans olarak, üyelerle yaptığımız uzun görüşmeler sonunda özel sözleşmelerinin sona ermesi üzerine sözleşmelerini feshetme konusunda karşılıklı olarak anlaştık.

Tüm üyeler UP10TION’a derin bir sevgi beslemektedir, bu nedenle UP10TION mevcut yedi üyesiyle olduğu gibi devam edecektir. Gelecekte UP10TION olarak tanıtım yapmaları durumunda UP10TION faaliyetlerini desteklemeyi kabul ettik.

Uzun bir süre boyunca birlikte büyüdüğümüz üyelere en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. İleride büyük sanatçılar olarak tanıtılmaları için onları destekleyeceğiz.

Bu zamana kadar Kuhn, Kogyeol, Bitto, Sunyoul ve Gyujin’i gönülden destekleyen hayranlarımıza bir kez daha içtenlikle teşekkür ediyoruz.

TOP Media

TOP Media ayrıca Lee Jin Hyuk ile ilgili olarak aşağıdaki açıklamayı yayınladı.

Merhaba.

Biz TOP Medya.

Öncelikle Lee Jin Hyuk’u seven hayranlarımıza en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Uzun süredir bizimle olan Lee Jin Hyuk ile yaptığımız özel sözleşmemizin 11 Mart’ta sona ereceğini bildiririz.

Lee Jin Hyuk ile yaptığımız uzun görüşmeler sonucunda, münhasır sözleşmenin sona ermesini takiben sözleşmemizi karşılıklı olarak feshetmeyi kabul ettik.

Stajyer Lee Sung Joon’dan (Lee Jin Hyuk’un gerçek adı) UP10TION’ın Wei’si ve solo sanatçı Lee Jin Hyuk’a kadar unvanı ne olursa olsun tüm kalbini ortaya koyarak çalışmalarını sürdüren ve parlayan Lee Jin Hyuk’a en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. İleride büyük bir sanatçı ve aktör olarak aktif olabilmesi için onu destekleyeceğiz.

Lee Jin Hyuk’u bu zamana kadar yürekten destekleyen hayranlarına bir kez daha teşekkür ediyoruz.

TOP Media

UP10TION Eylül 2015’te Kuhn, Kogyeol, Bitto, Sunyoul, Gyujin, Jinhoo, Lee Hwan Hee, Kim Dong Yeol, Kim Woo Seok ve Lee Jin Hyuk’tan oluşan 10 üyeli bir grup olarak çıkış yaptı. “Produce X 101“de yer aldıktan sonra Lee Jin Hyuk ve Kim Woo Seok solo sanatçı olarak yollarına devam etti ve UP10TION, üye Jinhoo ara verene kadar sekiz kişi olarak sahne aldı. Şu anda Lee Dong Yeol ve Lee Hwan Hee Mnet’in en yeni idol hayatta kalma programı “Boys Planet“ta yarışıyor.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.