BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

‘Reborn Rich’ izleyiciler tarafından en kötü sona sahip drama seçildi.

1 dakika okuma süresi

JTBC’nin ilk yayınlandığında büyük beğeni toplayan draması ‘Reborn Rich’ izleyiciler tarafından en kötü sona sahip drama olarak seçildi.

Bir topluluk portalı sitesi olan DC Inside, “En kötü sona sahip en unutulmaz drama hangisi?” konulu bir anket düzenledi ve sonuçları 9 Ocak’ta açıkladı. Anket 2 Ocak’tan 8 Ocak’a kadar toplam 7 gün boyunca online olarak gerçekleştirildi.

Sonuçlara göre ‘Reborn Rich’ 1. sırada yer aldı. ENA’nın ‘Extraordinary Attorney Woo’ dizisi ikinci olurken, tvN’in ‘Twenty-Five Twenty-One’ dizisi üçüncü sırada yer aldı.

Toplam 20,497 oydan 6,857’sini (%34) ‘Reborn Rich’ aldı. ‘Reborn Rich’ aynı adlı popüler bir web romanından uyarlanan bir drama. Drama, sağlam hikayesi ve oyuncuların üstün oyunculuk becerileriyle yüksek bir izlenme oranı elde etti. Ancak, izleyiciler büyük hayal kırıklığına uğramış ve dizinin orijinal web romanından farklı olan sonunu eleştirmişlerdir.

‘Extraordinary Attorney Woo’ 2,712 oyla (%14) ikinci sırada yer aldı. ‘Extraordinary Attorney Woo’, otizm spektrumundaki bir avukatın büyümesini göstererek izleyicilere iç açıcı hikayeler ve neşe getirerek popülerlik kazandı. Ancak dramaya avukat Woo Young Woo ve Lee Jun Ho arasında ani bir aşk hikayesi dahil edilince drama eleştirildi.

Üçüncü sırada, geçmişin retro havasını ve genç Melo-romantizmini mükemmel bir şekilde yakaladığı için övülen ‘Twenty-Five, Twenty-One’ draması yer aldı. Ancak, ana karakterler sonunda yollarını ayırmayı seçtiğinde birçok izleyici hayal kırıklığına uğradı ve ana karakterlerin sonunda ayrılmasıyla tüm dramanın anlamsız göründüğü eleştirisinde bulundu.

Diğer diziler arasında ‘High Kick Through The Roof’, ‘SKY Castle’, ‘Lovers in Paris’, ‘Memories of the Alhambra’, ‘Mount Jiri’, ‘Boys Over Flower’ ve ‘Something Happened in Bali’ yer alıyor.

Kaynak:İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.