BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Park Hyung Sik ve Park Shin Hye yeni dizi için yeniden bir araya geliyor + Yoon Bak ve Gong Sung Ha da kadroya katıldı

1 dakika okuma süresi

Park Hyung Sik, Park Shin Hye, Yoon Bak ve Gong Sung Ha JTBC‘nin yeni dizisi “Doctor Slump” kadrosunda yer alacak!

Doctor Slump“, Yeo Jung Woo (Park Hyung Sik) ve Nam Ha Neul’un (Park Shin Hye) başarılı bir hayat sürerken amansız bir çöküşe düştüklerinde hayatlarını yeniden canlandırmaya çalışmalarını konu alan bir romantik komedi. Birbirlerinden nefret eden iki rakip, hayatlarının en karanlık döneminde yeniden bir araya gelecek ve birbirlerinin ışığı olacaklar. Hem en iyi hem de en kötü zamanlarını birlikte geçirecek olan ikilinin mutluluk arayışlarını nasıl anlatacakları merakla bekliyor olacağız.

Doctor Slump” aynı zamanda Park Hyung Sik ve Park Shin Hye‘nin hit projeleri “Heirs“ten bu yana 10 yıl sonra ilk kez bir dizide yeniden bir araya gelmelerine de vesile olacak. Dramanın yönetmenliğini “Find Me in Your Memory” ve “Weightlifting Fairy Kim Bok Joo“nun yönetmeni Oh Hyun Jong üstlenirken, senaryosunu “What’s Wrong With Secretary Kim“in senaristi Baek Sun Wo kaleme alacak.

Yaklaşan rolüyle ilgili olarak Park Hyung Sik şunları paylaştı: “Hem gergin hem de heyecanlıyım çünkü bu benim ilk romantik komedim. Aktris Park Shin Hye ile uzun bir aradan sonra tekrar bir araya gelmekten ve birlikte çalışmaktan mutluluk ve heyecan duyuyorum.” Oyuncu izleyicilerden diziyi desteklemelerini isteyerek, gülümsetecek ve dokunaklı duygular uyandıracak bir hikaye sunma sözü verdi.

Park Shin Hye ise yaklaşan rolüyle ilgili olarak şunları söyledi: “Herkes hayatında bir çöküş yaşayabilir. O anın üstesinden akıllıca nasıl gelebileceğimi ve sağlıklı bir şekilde nasıl yaşayabileceğimi çok düşünürüm, bu yüzden Nam Ha Neul figürüyle bağ kurdum. Karşılaştığı durumla ilgili bir aşinalık hissettim, bu yüzden ona daha çok ilgi duydum. Hayatta yorgun düşen pek çok insanın içine rahatlık verebilmek için çok çalışacağım.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.