BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

BTS J-Hope “On The Street” ile solo sanatçı olarak Billboard Hot 100’de şimdiye kadarki en yüksek rekoruna ulaştı

1 dakika okuma süresi

BTS J-Hope son teklisi ile Billboard Hot 100‘de yeni kişisel başarılara imza attı.

Billboard, 14 Mart’ta J-Hope’un yeni teklisi “on the street (ft. J-Cole)” ile Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en popüler şarkıların haftalık sıralaması olan Hot 100‘e 60 numaradan giriş yaptığını açıkladı.

on the street” şu anda J-Hope’un Hot 100’de en çok liste başı olan solo şarkısı ve “Chicken Noodle Soup” (81 numara), “MORE” (82 numara) ve “Arson“dan (96 numara) sonra listeye giren dördüncü şarkısı oldu.

Şarkı Hot 100 dışında, diğer birçok Billboard listesinde de güçlü çıkışlar yaptı: “on the streetDijital Şarkı Satışları listesinde, Rap Dijital Şarkı Satışları listesinde ve R&B/Hip-Hop Dijital Şarkı Satışları listesinde 2 numaraya yükselirken, Hot Rap Songs listesine 6 numaradan ve Hot R&B/Hip-Hop Songs listesine 14 numaradan giriş yaptı.

on the street” ayrıca bu hafta Billboard’un Global 200 ve Global Excl. U.S. listelerinde 16 numaraya yükselirken, J-Hope Artist 100 listesine 31 numaradan yeniden giriş yaptı.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.