Site icon K Fandom

NMIXX’ten Sullyoon grip nedeniyle “Immortal Songs” çekimlerine katılamayacak

NMIXX‘ten Sullyoon gribe yakalandığı için bir süre promosyonlara ara verecek.

JYP Entertainment 12 Mart’ta Sullyoon‘a grip teşhisi konulduğunu açıkladı. Ajans ayrıca Sullyoon‘un iyileşmesine odaklanabilmesi için grubun ertesi gün KBS 2TV‘de yayınlanacak “Immortal Songs” programının çekimlerine katılmayacağını belirtti.

JYP Entertainment’ın açıklamasını aşağıdan okuyabilirsiniz:

Merhaba, biz JYP Entertainment.

Öncelikle, NMIXX üyesi Sullyoon’un sağlığı ve gelecekteki programı ile duyurumuza başlamadan, NMIXX’in 1. EP’si “expérgo”nun yayınlanmasından hemen önce hayranlarımızı endişelendirdiğimiz için içtenlikle özür dileriz.

NMIXX üyesi Sullyoon 12 Mart Pazar sabahından itibaren soğuk algınlığı ve grip benzeri semptomlar göstermesi üzerine doktor muayenesi oldu. Kendisine grip teşhisi konuldu. Doktor, günlük faaliyetlerinde herhangi bir engel bulunmamakla birlikte, tamamen dinlenmeye odaklanarak aşırı aktiviteden kaçınması gerektiğini belirtti.

Bu nedenle, Sullyoon’un 13 Mart Pazartesi günü yapılması planlanan KBS’in “Immortal Songs” çekimlerine katılamayacağını bildiriyoruz. Sanatçımızın sağlığını en önemli önceliğimiz olarak görecek ve bir an önce iyileşmesi için elimizden geleni yapacağız.

Hayranlarımızın anlayışını rica ediyoruz.

Teşekkür ederiz.

JYP Entertainment

Sullyoon’a acil şifalar diliyoruz!

kaynak

Exit mobile version