BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

NCT Jeno’ya COVID-19 tanısı kondu

1 dakika okuma süresi

NCT‘den Jeno‘nun COVID-19 testi pozitif çıktı.

13 Mart’ta SM Entertainment tarafından yapılan açıklamada, “NCT‘den Jeno kendini iyi hissetmediği için bugün (13 Mart) hızlı antijen testi yapıldı ve COVID-19 testi pozitif çıktı.” denildi.

Test sonucunun pozitif çıkmasının ardından, Jeno planlanan tüm faaliyetlerini durdurdu ve şu anda karantinada ve hükümet sağlık yetkililerinin yönergelerine uygun olarak evde tedavi görüyor. NCT DREAM‘in 13 ve 14 Mart tarihlerinde düzenlenmesi planlanan hayran imza etkinliği de ertelendi.

SM Entertainment‘tan bir kaynak, “İlgili planlanan etkinlikler için değiştirilen tarih hakkında sizi bilgilendireceğiz.” açıklamasında bulundu. Ayrıca, “[Jeno’nun] iyileşmeye odaklanabilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve sanatçının sağlığını ve güvenliğini en önemli önceliğimiz olarak göreceğiz.” diye eklediler.

NCT DREAM geçtiğimiz günlerde “THE DREAM SHOW 2 : In A Dream” dünya turnesi kapsamında Bangkok, Tayland‘da verdiği konserleri tamamladı.

Jeno‘ya acil şifalar diliyoruz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.