BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

NewJeans Coca-Cola küresel elçisi seçildi

1 dakika okuma süresi

Trend kız grubu NewJeans Coca-Cola küresel elçisi oldu!

Elçi olarak seçilen NewJeans Coca-Cola Zero‘nun yeni kampanyasına ve Co-K Studio müzik iş birliği projesine katılıyor.

NewJeans, eşsiz cazibesi ve göz alıcı tarzıyla Kore’de ve dünya çapında hızla popülerlik kazanan bir grup. Özellikle, enerjik görünümleri ve sınırı olmayan yetenekleriyle çeşitli alanlarda trendler yaratarak ‘Z Kuşağı ikonları‘ haline geldiler.

Hem NewJeans hem de Coca-Cola Zero, kimsenin kolay kolay taklit edemeyeceği farklılaşmış cazibelere sahip. Yerli sıfır kalorili içecek pazarının açıldığı 2006 yılından bu yana rakipsiz marka kimliklerine sahip olan Coca-Cola Zero ve NewJeans arasındaki buluşmanın eşsiz bir sinerji yaratması bekleniyor.

Coca-Cola’dan bir yetkili kampanya ile ilgili şunları söyledi:

“Coca-Cola Zero, Z kuşağının kültürüne öncülük eden pazarlama faaliyetleri ile birçok kişi tarafından sevilen bir ürün. Umarım dünyanın yükselen yıldızı NewJeans iş birliğimizde Coca-Cola Zero ile tanışmanın heyecanını hissedersiniz.”

NewJeans, gelecekte de Coca-Cola Zero heyecanını farklı ve trend bir şekilde aktaran çeşitli etkinliklere devam etmeyi planlıyor. NewJeans’in eşsiz cazibesini içeren Coca-Cola Zero CM ses kaynağı da piyasaya sürecek.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.