BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Mnet “Queendom Puzzle” katılımcılarının kadrosunu açıkladı

1 dakika okuma süresi

Eski IZ*ONE üyesi Lee Chae Yeon, eski CLC üyesi Jang Yeeun, LABOUM‘dan Haein, eski MOMOLAND üyesi JooE, Lovelyz‘den Kei, eski “Produce 48” yarışmacısı Shiroma Miru, H1-KEY‘den Riina ve Hwiseo ve Weeekly üyeleri “Queendom Puzzle“da yarışacak!

Mnet 24 Nisan günü “Queendom Puzzle” programına “Lee Chae Yeon, Yeeun, Haein, JooE, Kei ve Shiroma Miru“nın katılacağı bilgisini paylaştı. Sonrasında programdan bir başka yetkili “Weeekly ‘Queendom Puzzle’da rol alacak. Ancak, tüm üyeler değil, sadece birkaçı olacak.” açıklamasında bulundu ve “H1-KEY’den Riina ve Hwiseo’nun programda rol aldığı doğru.” diye de paylaştı.

Mnet ayrıca daha önce “Queendom Puzzle“da yer alacağı bildirilen eski IZ*ONE üyeleri Yabuki Nako ve Honda Hitomi‘nin programda yer almayacağını belirtti.

Lee Chae Yeon ve Shiroma Miru daha önce Mnet’in “Produce 48” programında birlikte yer almışlardı. Daha sonra, Lee Chae Yeon IZ*ONE’un bir üyesi olarak çıkış yaptı ve o zamandan beri solist olarak aktifken, Shiroma Miru Japonya’daki faaliyetlerini tamamladıktan sonra kısa süre önce Kore’ye döndü.

Ayrıca “Queendom Puzzle” ile Yeeun, Haein, JooE, Kei, Riina, Hwiseo ve Weeekly üyeleri kendi gruplarıyla geçmişte gerçekleştirdikleri etkinliklerden farklı bir mücadeleye girişecekler.

Girls’ Generation‘dan Taeyeon‘un MC olarak açıklandığı “Queendom Puzzle”, şu anda promosyon yapan kız gruplarının yanı sıra diğer kadın sanatçılardan üyeleri alıp bir puzzle gibi bir araya getirerek güçlü bir küresel proje kız grubu oluşturacak.

“Queendom Puzzle” Mayıs ayında katılımcı sanatçıların tam kadrosunu açıklayacak ve program Haziran ayında başlangıcını yapacak.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.