BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

FNC Entertainment “Boys Planet” stajyeri Na Kamden’ın babası hakkında açıklama yayınladı

1 dakika okuma süresi

FNC Entertainment, kısa bir süre önce “Boys Planet“ta yarışan ajans stajyeri Na Kamden‘ın babasının yaptığı açıklamalarla ilgili tartışmalara ilişkin bir açıklama yayınladı.

Açıklama aşağıdaki gibidir:

Merhaba, biz FNC Entertainment.

“Boys Planet”a katılan stajyerimiz Na Kamden ile ilgili bir açıklamada bulunmak istiyoruz.

Stajyer Na Kamden’ın babasının kişisel sosyal medya hesabında Na Kamden ve ajansımız hakkında gereksiz ve uygunsuz sözler sarf ettiğini doğruladık.

Stajyer Na Kamden, anne ve babasının boşanması nedeniyle uzun süredir babasından ayrı yaşamaktadır ve velayet hakları annesindedir.

Şubat ayından bu yana, “Boys Planet”ın bitiminden bugüne kadar [durumu] takip ettik ve ailesi aracılığıyla [Na Kamden’ın babasından] bu tür eylemlerden kaçınmasını ciddiyetle talep ettik.

Ancak, stajyer Na Kamden’ın babası bu tür eylemlerden kaçınması yönündeki talebimizin farkında olmasına rağmen, bunu birkaç ay boyunca sürekli olarak tekrarladı.

Bu nedenle Na Kamden’ın kendisi ve ailesi sessizce ciddi sıkıntılara katlanmak zorunda kaldı ve bu durum artık görmezden gelemeyeceğimiz bir noktaya ulaştı.

Stajyer Na Kamden’ın babası tarafından kişisel sosyal medya aracılığıyla dile getirilen şeylerin Na Kamden ve ajansımızla hiçbir ilişkisi olmadığını ve bunun sonucunda ortaya çıkan sorunlarla ilgili olarak kesin adımlar atacağımızı açıkça belirtmek isteriz.

Stajyer Na Kamden’ı seven hayranlarımızı endişelendirdiğimiz için özür dileriz.

FNC Entertainment

Na Kamden “Boys Planet”ın final bölümünde 17. sırada yer aldı.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.