BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

MAMAMOO+ grubundan Moonbyul ve Solar, Chico Malo için hazırlanan yeni konsept fotoğraflarında tarihi güzelliklere dönüşüyor

2 dakika okuma süresi
MAMAMOO+ Moonbyul Solar Chico Malo teaser

RBW, Solar ile Moonbyul‘un alt grubu olan MAMAMOO+‘nın yakında yayınlanacak Chico Malo adlı parçasının konsept fotoğraflarını yayınladı.

MAMAMOO+, Kore tarzı ve güzelliğinin bir arada yer aldığı yeni albümünün teaser görüntüsü ile kalplerde taht kurdu.

18 Mart’ta resmi sosyal medya hesaplarından ilk single albümleri ‘ACT 1, SCENE 1‘de yer alan “Chico Malo” şarkısının grup teaser görselini yayınladı. Fotoğrafta Solar ve Moonbyul rüya gibi bir ay modelinin arka planında poz verirken görülüyor. Her ikisi de büyüleyici kırmızı bir hanbok ve görkemli mavi bir gonryongpo giyerek Kore’nin cazibesini ve güzelliğini sergiliyor. Gizemli bir atmosferin ortasında, ikilinin mükemmel görsel sinerjisi göze çarpıyor.

Chico Malo:

Daha önce MAMAMOO+, bir oyun konseptiyle hazırlanmış ‘The Bad Guy (Chico malo) için bir tanıtım videosu ve müzik videosu teaser’ı yayınlayarak geri dönüşleri için hazırlıklara başladı. Konseptin cazibesi, yelpazeler ve katlanır ekranlar gibi Kore aksesuarlarının yanı sıra etkileyici bir renk kontrastına sahip hanboklarla ikiye katlanıyor. Özellikle, Solar ve Moonbyul’un ‘The Bad Guy (Chico malo)’nun söz ve bestelerine katılmasıyla, daha da gelişmiş müzikal yeteneklerini ortaya koymaları bekleniyor.

Bir önceki MV teaser’ında MAMAMOO+ dansçılarıyla birlikte bir grup dansı yaparken görülüyor. MAMAMOO+ çırpınan yaprakların altında güçlü ama zarif bir dans çizgisi sergileyerek dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle, ellerinde yelpazeler tutan dansçılar Solar’ın etrafında dolaşarak, sanki çiçekler açıp dökülüyormuş gibi bir koreografi sergileyerek klibin ihtişamına daha da katkıda bulunuyorlar.

MAMAMOO+:

MAMAMOO+’ın ilk single albümü ‘ACT 1, SCENE 1’, albüm öncesi tekli ‘Chico Malo’, başlık şarkıları ‘GGBB‘, ‘LLL‘, ‘Bad Guy (Aniri ver.) (Feat. Kim Junsu)‘ ve toplam dört şarkı içeriyor. Renkli bir tema altında, Solar ve Moonbyul’un yeni ‘MAMAMOO+’ müziği ve konseptini görmeyi heyecanla bekliyoruz.

Yeni albümün 28 Mart’ta yayınlanmasından önce, MAMAMOO+ 21 Mart‘ta Türkiye saatiyle öğlen 12‘de ‘Chico malo’ adlı şarkıyı yayınlayarak geri dönüşlerini tamamlayacaklar.

Chico Malo teaser’ını aşağıda bulabilirsiniz!

kaynak: pinkvilla


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.