BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Lee Shin Young, EXO Xiumin, MONSTA X Hyungwon ve Daha Fazlası Yepyeni Dramada

1 dakika okuma süresi

Yeni drama “CEO-dol Mart” için hazır olun!

5 Eylül’de, “CEO-dol Mart” başrolleri Lee Shin Young, EXO‘dan Xiumin, MONSTA X‘ten Hyungwon, Choi Jung Woon, Choi Won Myeong ve Lee Sae On‘un yer aldığı yeni bir grup posteri yayınladı.

CEO-dol Mart“, beklenmedik bir olay yüzünden dağılan idol grubu Thunder Boys‘un başarısız bir süpermarketi nasıl devraldığını konu alıyor. Yeni çıkan posterde, lider Choi Ho Rang‘ın (Lee Shin Young), ana dansçı Shin Tae Ho‘nun (Xiumin), rapçi Jo Yi Joon‘un (Hyungwon), vokalist Eun Young Min‘in (Choi Won Myeong) ve popüler en küçük üye Yoon Sang Woo‘nun (Lee Sae On) oluşturduğu Thunder Boys‘un beş üyesi görülüyor.

Dizinin konusu ise; kariyerlerinin doruğundayken, beklenmedik bir kaza yüzünden grup dağılır. Beş yıl boyunca birbirlerinden ayrı hayatlar yaşayan bu beş üye, kağıt üzerinde bir süpermarketin ortak sahipleri olduklarını şaşkınlıkla öğrenirler. Hayalleri ve umutları kalmayan bu beş üye, birdenbire bir süpermarketin patronu olur ve olağanüstü hikayeleri başlar.

Afişte Thunder Boys‘un yanı sıra, süpermarketlerde çalışma konusunda geniş deneyime sahip deneyimli yarı zamanlı çalışan Oh Ye Rim (Choi Jung Woon) de yer alıyor. Asıl kararları veren kişi olan Oh Ye Rim, harika liderlik becerileri gösterecek. Ayrıca Thunder Boys üyeleri de süpermarkette çalışırken saklı kalmış yeteneklerini ortaya çıkaracaklar.

Yapım ekibi, “‘CEO-dol Mart’, hayallerini bir anda yitiren ve acı gerçekle yüzleşmek zorunda kalan beş gencin, yeni bir hayat kurmak için beklenmedik bir fırsatı nasıl değerlendirdiklerini anlatan bir dizi. Bu dizi, hayal ve gerçek arasında tercih yapmak zorunda kalan gençlerin hem eğlenerek hem de empati kurarak izleyebilecekleri bir yapım” diyerek izleyicilerden oyuncu kadrosunun uyumuna dikkat etmelerini rica etti.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.