BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Lee Seung Gi’nin Ajansı Konser Öncesi Planlanan Resmi Olmayan Etkinlikle İlgili Açıklama Yaptı

1 dakika okuma süresi

Lee Seung Gi‘nin ajansı, Atlanta konseri öncesinde gerçekleştirilmesi planlanan resmi olmayan bir etkinlikle ilgili haberlere yanıt verdi.

Lee Seung Gi geçtiğimiz günlerde 30 Ağustos‘ta Atlanta‘daki Cobb Energy Sahne Sanatları Merkezi’nde bir konser verdi. Kore’de yayın yapan yerel bir haber kuruluşu, Lee Seung Gi‘nin konser öncesinde, konserin sponsorluğunu üstlenen bir restorana yapacağı ziyareti iptal ettiğini bildirdi.

Habere yanıt olarak Lee Seung Gi‘nin ajansı Humanmade, yaşanan bir yanlış anlaşılmayı açıklayarak Lee Seung Gi‘nin restorana yapacağı ziyaretin kamuoyuna açıklanmasına neden oldu. Ajans, “Çalışanlarla fotoğraf çektirmek için sözlü bir anlaşma olmasına rağmen, sosyal medyada bir etkinlik gibi reklamı yapıldı.” açıklamasında bulundu.

Ayrıca, “Los Angeles’tan Atlanta’ya giderken türbülansın sarsıntıya neden olduğunu, bu nedenle [Lee Seung Gi] vardığında saatin 22:00 olduğunu ve oteline ulaştığında saatin 22:30’u geçtiğini, ajansı olarak sanatçının fiziksel durumuna önem verdiklerini,” belirttiler.

Ajans ayrıca şunları ekledi: “[Lee Seung Gi’nin] restorana giderek kendini zorlaması halinde performansıyla ilgili sorunlar ortaya çıkabileceği için ilgili personelden anlayış göstermelerini istedik. Restoranla birlikte bir etkinlik ya da hayran toplantısı sözü verilseydi, durumu ne olursa olsun katılırdı. Ancak, konser planlanan en önemli etkinlikti ve konsere katılan konukların her şeyden önce gelmesi gerektiğini düşündük.

Lee Seung Gi daha önce Mayıs ayında “The Dreamer’s Dream – Chapter 2” turnesine başlamıştı. Turnesinin ABD ayağında 26 Ağustos’ta Los Angeles’ta ve 30 Ağustos’ta Atlanta’da sahne aldı. New Jersey için bir konser planlanmasına rağmen, etkinlik mekan tarafından kaynaklanan sorunlar nedeniyle iptal edilmiştir.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.