BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
Haber

Lee Seung Gi konser biletlerini satmakta zorlanıyor

1 dakika okuma süresi

Lee Seung Gi 4 yıl aradan sonra ilk kez Asya turnesine başlayacak ancak turneye beklenen ilgi gelmedi.

Lee Seung Gi’nin bu yılın Mayıs ayından itibaren Seul, Tokyo, Manila ve daha birçok şehirde ‘The Dreamers Dream – Chapter 2’ adlı Asya turnesi için sahne almaya başlaması bekleniyor.

Güçlü bir hayran kitlesine sahip üst düzey bir şarkıcı olmasına rağmen, şarkıcı konser biletlerini satamadı. Konser mekanlarından biri olan 477 kişilik Link Sanat Merkezi Payco Salonu, 15,000 kişilik Olimpik Jimnastik Stadyumundaki önceki konserlerine kıyasla nispeten küçük. Fakat mekanın küçük olmasına rağmen bilet satışlarındaki düşüş dikkat çekti.

Dört günlük etkinlik boyunca toplam 1.908 koltuktan satılamayan 141 koltukla birlikte, 20 Nisan sabahı itibariyle her bir performans için yaklaşık 25 ila 40 koltuk boş kaldı. Halkın 6 Nisan’dan bu yana bilet rezervasyonu yapabilmesine rağmen, hafta sonu gösterileri iki hafta sonra bile tam kapasiteye ulaşmadı. Bazı durumlarda, iptaller nedeniyle mevcut bilet sayısında zaman içinde artış görüldü.

Lee Seung Gi geçmişte şarkıcı ve oyuncu olarak önemli başarılar elde etmesine rağmen küçük konser mekanlarında biletlerin tükenmiyor olması, popülaritesinin azalıyor oluşuna işaret olabilir.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.