BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Kim Min Jae, Askerlik Tarihini Resmi Olarak Duyurdu

1 dakika okuma süresi

Kim Min Jae, yaklaşan askerlik tarihini resmi olarak duyurdu.

Kim Min Jae‘nin ajansı Nyam Nyam Entertainment, 6 Eylül’de şöyle açıkladı: “Kim Min Jae, zorunlu askerlik görevini yapmak için 18 Eylül’de askere girecek. Sağlıklı bir şekilde dönene kadar değişmeyen sevgi ve içten desteğinizi esirgemeyin.

Aynı gün Kim Min Jae, resmi fan cafe’sinden şahsen şu haberi verdi: “Bugün size doğrudan anlatmak istediğim bir şey var. Birçoğunuz merak etmişsinizdir, ama zorunlu görevimi yapmak için 18 Eylül’de askere katılacağım.

Askeri bando birimine gideceğim ve bir süre sizleri göremeyeceğim için üzgün ve eksik hissediyorum, ama askerlik hizmetimle daha çok şey yaşayıp öğrenebileceğim için de heyecanlı ve şanslı hissediyorum.

Son olarak Kim Min Jae şöyle bitirdi: “Bana gösterdiğiniz ilgi ve alakanız için teşekkür ederim, bunu asla unutmayacağım. Daha güçlü ve olgunlaşmış bir insan olarak geri döneceğim ve sevginize oyuncu Kim Min Jae olarak layık olacağım.

Kim Min Jae‘ye hayırlı teskereler diliyoruz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.