BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Eski The Ark ve UNI.T Üyesi Lee Suji Evleniyor!

2 dakika okuma süresi

Duydun duymadık demeyin, Lee Suji evleniyor!

Eski The Ark ve UNI.T üyesi Lee Suji, 6 Eylül’de Instagram hesabından yaptığı açıklamada, Ekim ayında sevgilisiyle evlilik kararı aldığını duyurdu. Lee Suji‘nin yazdığı mektup şöyle:

Merhaba, ben Lee Suji.

En sevdiğim mevsim olan Sonbahar yaklaşıyor. Umarım hepiniz iyisinizdir.

Geçen yıl ve bu yıl benim için çok özel ve hayret verici zamanlar oldu. Instagram’da her şeyi paylaşamasam da, çok güldüm ve çok ağladım, kendimi toparladığım bir dönem oldu. Aynı zamanda vazgeçtiklerimden daha fazlasını kazandığım kutlu bir dönem oldu.

Bunların arasında, en değerli hayalimi gerçekleştirdim. Ekim ayında bana sadık bir şekilde sevgi gösteren biriyle evleneceğim. Küçükken hep babama benzeyen biriyle evlenmek isterdim ve yakında eşim olacak kişi de babamın sahip olduğu nazikliği, sevgiyi ve sıcaklığı taşıyor.

Kendimi ifade etmekte zorlanan bana, kendisini tamamen bana adamak için önce kendinden ödün veren bir sevgi gösteriyor ve bana hayattaki en küçük şeylerde mutluluğu nasıl bulacağımı öğretiyor. Filmleri seven benim hayatımı her günü romantik bir komediye dönüştürüyor. Mükemmel olmasak da birbirimizin zayıflıklarını tamamlamayı ve bir olmayı umuyoruz.

Bunu paylaşmak için kalemimi gergin duygularla tutuyorum çünkü biliyorum ki birçoğunuz bu ani habere şaşırabilirsiniz, özellikle de genç yaşta ilk çıkışımdan beri benimle birlikte olanlar. Ama aynı zamanda bu mektubu, hayatımdaki tüm anları sevgiyle dolduran kişinin herkesten çok siz olduğunuzu bilerek sevinçle yazıyorum.

Sadece bir şarkıcı ya da oyuncu Lee Suji olarak değil, bir insan olarak bana hayatımın her anında verdiğiniz sarsılmaz destek ve cesaret için gerçekten minnettarım. Kendi ailesini kurmak üzere olan biri olarak hayatımdaki bu yeni bölümü dört gözle bekliyorum.

Her şeyden öte, sevginin muazzam gücünü anlamaya başladığım için mutluyum. Sizlerin hayatında da yeni ve hayat dolu sevgi rüzgârlarının esmesi için dua ediyorum.

Bu mektup hepinize olan minnettarlığımı tam anlamıyla ifade etmek için çok kısa, ancak bize desteklerinizi esirgemezseniz çok memnun olurum. Hepinizi gerçekten çok seviyorum! Şalom!

Diğer ünlülerden ve Lee Suji‘nin en yakın arkadaşlarından da tebrikler yağdı. VIVIZ‘den SinB heyecanını şu sözlerle paylaştı: “Bizim Suji’miz. En çok ben heyecanlıyım. Tebrikler!Umji coşkuyla, “Suji, Suji, Suji. Senin adına hala çok mutluyum. Kucak dolusu tebrikler!” dedi. Lee Hyun Joo, Yebin, NC.A, Euijin (Hezz) ve daha fazlası dahil olmak üzere UNI.T üyeleri de tebriklerini iletmek için yorum yaptılar.

Mutlu çifti tebrik ediyoruz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.