BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

KARA grubu üyesi Park Gyuri’den sasaeng fanlara “Beni takip etmeyi bırakın!”

1 dakika okuma süresi

KARA üyesi Park Gyuri, Japonya’da kendisini takip eden bir grup sasaeng hayranına olan öfkesini dile getirdi.

Instagram Canlı Yayınından

Park Gyuri mart ayın 1’inde yaptığı Instagram Live yayını sırasında, “Bir markete geldim fakat beni takip etmeye devam ettiler. Otelin altından itibaren beni takip ediyorlardı,” dedi ve kameraya iki adamı gösterdi.

Ardından sasaeng hayranlarına “Beni takip etmeyi bırakın!” diye bağırdı ve ekledi, “Dün beni mülkümün arkasından bu yana takip ettiklerini söylediler. Bu insanlar hayran değil. Bu çok sinir bozucu” dedi.

Kötü ruh halini defalarca gösteren Park Gyuri, “Üyeler artık böyle insanlar için endişelenmek zorunda. Dışarı çıkamıyorlar. Çıldırdınız mı? Çok kızgınım.”

“Aşağıda bekliyordum ve üyeleri aradılar” diye devam etti ve “Buna dayanamıyorum. Menajerimi aradım. Tabii ki bunu yapmayan çok sayıda hayranımız var” dedi.

Canlı yayının ardından sosyal medyada “Onlar hayran değil çünkü beni kasıtlı olarak takip ve taciz ettiler. Lütfen diğer hayranlar adına özür dilemeyin” diye yazdı. Bir diğer üye Kang Ji Young da “Sizi affetmeyeceğim, bu yüzden dikkatli olun. Üyeler için işleri zorlaştırmayın” diyerek gruba tepkisini gösterdi.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.