BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Kang Tae Oh askere gideceği tarihi açıkladı

1 dakika okuma süresi
kang tae oh askerlik

Kang Tae Oh yaklaşan askerlik vazifesi ile ilgili planlarını resmi olarak açıkladı!

31 Ağustos’ta Kang Tae Oh, çevrimiçi hayran toplantısı “TikTok Stage Connect: SweeTaeOh” etkinliği esnasında, 20 Eylül’de aktif görevde bir asker olarak orduya katılacağını dünyanın dört bir yanındaki hayranlarına bizzat duyurdu.

Ünlü oyuncu daha önce “Extraordinary Attorney Woo “nun askere gitmeden önceki son draması olacağını doğrulamış olsa da, askere gitmesi için daha önce belirli bir tarihten hiç bahsetmemişti.

Bununla birlikte, Kang Tae Oh hayranları askerlik hizmeti sırasında yeni bir film için sabırsızlanmaya devam edebilirler. Kang Tae Oh, Shin Hye Sun ile birlikte çekeceği gerilim filmi “Target”ın çekimlerini çoktan tamamlamış durumda.

Bu arada, ünlü oyuncu kısa süre önce askere gitmeden önce vedalaşmak üzere “Run On” dizisinin oyuncuları ve ekibiyle yeniden bir araya geldi.

Kang Tae Oh’a yaklaşan askerliğinde başarılar diliyoruz!

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.