BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

“BETWEEN 1&2” albümü Billboard 200 listesine giriş yaptı, TWICE bu listede ilk 3’e 2 albümle giren ilk K-POP kız grubu oldu!

1 dakika okuma süresi

TWICE Billbord 200’de yeni bir başarı yakaladı!

Billboard, 4 Eylül günü TWICE’ın son çıkan mini albümü “BETWEEN 1&2”nun Amerika’da en popüler albümlerin listelendiği Billboard 200 listesine 3. sıradan giriş yaptığını açıkladı.

TWICE bu sayede listenin ilk 10’una farklı zamanlarda 3 albümüyle giren ilk K-pop kız grubu oldu.

TWICE geçtiğimiz yıl çıkardığı “Formula of Love: O+T=<3” albümüyle birlikte bu listenin ilk 3 sırasında farklı zamanlarda iki albümle yer alan ilk K-pop kız grubu da oldu.

Ek olarak, TWICE, Billboard 200’de en çok listeye giren kadın K-pop sanatçısı olarak kendi rekorunu kırdı. “BETWEEN 1&2″, “MORE & MORE,” “Eyes wide open,” “Taste of Love,” ve “Formula of Love: O+T=<3” albümleriyle listeye 5 kez giriş yaptı. (Şu anda bu listeye 3’ten fazla giriş yapabilmiş başka bir kadın K-pop sanatçısı bulunmuyor.)

Tebrikler TWICE!


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.