BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-DramaListeler

Günün sonunda rahatlamanıza yardımcı olacak 7 K-Drama

3 dakika okuma süresi

Hepimizin hiç bitmeyecekmiş gibi hissettiği günleri olmuştur. İster okul, ister iş, isterse de sadece yatakta vakit geçirilen bir günün sonunda, bazen bir Kore dizisi izleyerek rahatlamak iyi geliyor. Özellikle de bu Kore dizisi fazla kafa yormayı gerektirmiyor ve kolay izleniyorsa bu da işin kaymağı oluyor. İşte ekstra rahatlamaya ihtiyaç duyduğunuz günler için izlemeye değer yedi K-Drama.

“Her Private Life”

Her Private LifePark Min Young ve Kim Jae Wook‘un başrollerini paylaştığı hit olmuş bir romantik komedi türünde Kore dizisidir. Dizi, Ryan Gold (Kim Jae Wook) adında bir sanatçının, idol Cha Si An’ın (ONE) hayranı olan Sung Duk Mi (Park Min Young) adında bir sanat küratörüne aşık olmasını konu alıyor.

Neredeyse tüm Park Min Young dizileri rahatlatıcı olarak kabul edilebilir, ancak özellikle bu dizi başından sonuna kadar içinizdeki kelebeklerin kıpırtısını hissetmenizi sağlayacak. Ryan Gold’un mükemmel K-Drama erkek arkadaşı özellikleriyle ailenin bir üyesi haline geldiğinden bahsetmiyorum bile. Bu davetkar özelliğiyle, bu tatlı kur ve romantizm evreninin içine çekilmemek çok zor! Seriyi tek seferde bitirmeniz işten bile değil.

“Oh My Venus”

Kim Young Ho (So Ji Sub) adındaki kişisel antrenör, avukat Kang Joo Eun (Shin Min Ah) ile tanışır. Young Ho, Joo Eun’un kişisel antrenörü olurken, ikili arasında beklenmedik bir ilişki oluşur. Joo Eun kilo vermek ve genel sağlığını iyileştirmek için çabalamaktadır, Young Ho da onu bu hedefine ulaştırmakta kararlıdır. İkili birbirlerini tanıdıkça birbirlerine karşı olan duygularını fark etmeye başlarlar. Bu süreçte Joo Eun, Young Ho’nun en yakın arkadaşlarından birkaçıyla da samimi hale gelir.

Bu dizi, iki başrol arasındaki müthiş kimyaya kendinizi tamamen kaptıracağınız ve dikkatiniz dağılacağı için mükemmel bir kafa dinleme dizisi. So Ji Sub ve Shin Min Ah daha önceden birlikte bir çok reklam ve modellik projelerinde çalışmış olsalar da bu dizide aralarında oluşan kimyaya kimse hazırlıklı değildi. Üzerinizde kalıcı bir etki yapacak tatlı ve sevimli repliklerin de etkisiyle ilk bölümden itibaren başka bir dünyaya geçiş yapacaksınız.

“1% of Something”

Lee Jae In (Ha Seok Jin), büyükbabasının mirasını elde etme umuduyla Kim Da Hyun (Jun So Min) ile bir ilişki yaşamak zorunda kalır. İkili karakter olarak birbirlerine tamamen zıttır, ancak bazı ek taleplerle birlikte altı aylık bir anlaşmalı ilişki yürütmeye karar verirler. Tartışıp duran, kavga eden ve çoğu konuda aynı fikirde olmayan ikili bir şekilde birbirlerinin kalbine girmenin bir yolunu bulur.

Gerçekten değeri bilinmemiş bir K-drama olan “1% of Something“, sempatik başrol oyuncuları ve aralarındaki ilişki ile sizi içine çekecek. Kalp atışlarınızı hızlandıracak ve ikilinin bir araya gelmesini gerçekten istemenizi sağlayacak klasik ama peri masalı tadına bir anlaşmalı flört hikayesi. Kelebekler, kalp kırıklığı ve iyileşme süreci, hepsi tam bir paket halinde bu dizide. Büyük bir zevk ile kendi dünyanızdan bu dizinin dünyasına kaçmanıza fırsat verecek!

“Welcome to Waikiki”

Dong Goo (Kim Jung Hyun), Joon Gi (Lee Yi Kyung) ve Doo Sik (Son Seung Won) sadece hayallerini gerçekleştirmeye çalışan üç arkadaştır. Bu üçlü aynı zamanda bir pansiyon işletirler fakat geçimlerini sağlamaya yetecek kadar para kazanamazlar. Pansiyonlarından vazgeçmek üzereyken, odalardan birinde annesiz olduğu anlaşılan bir bebek bulurlar. Üç adam bebekle beklenmedik bir bağ kurar ve anne geri döndüğünde anneye ve bebeğine yardım etmeleri gerektiğini anlarlar.

Bu sevimli seri, bir arkadaş grubunun başından geçen komik maskaralıklara yüksek sesle gülmenize neden olacak. Bolca mizah ve yürek ısıtan dostluğun yanı sıra tüm seri boyunca kalbinizi tamamen ele geçirecek sevimli bir bebek de var. Bu arkadaş grubunun bir yandan anneye bebeği için yardım ederken bir yandan da işletmeyi ayakta tutmak için bir araya gelişini görmeye bayılacaksınız.

“My Secret Romance”

My Secret Romance“, zengin Cha Jin Wook (Sung Hoon) ve iş arayan Lee Yoo Mi (Song Ji Eun) arasında geçen tek gecelik bir ilişkiden sonra başlayan etkileyici çekimi gözler önüne seriyor. Yoo Mi, ailesinin şirketinde beslenme uzmanı olarak işe alınınca ikili son ilişkilerinden sonra yeniden bir araya gelirler. Jin Wook ilk başta ona pek iyi davranmasa da, yavaş yavaş birbirlerine aşık olurlar ve başrol oyuncuları kalbinizi pır pır ettirecek tutkulu bir gençlik aşkı sergilerler.

Bu diziyi izlemeye başladığınızda kaç bölüm izlediğinizi neredeyse unutacaksınız. İki başrol oyuncusu arasındaki romantizmde kaybolacağınız süper bir seyir keyfi. Aralarındaki kimya tutku dolu ve ilk birkaç bölüm sizi diziye tamamen bağlayacak! Filizlenen aşkları hızlı ilerliyor, bu da birkaç saatliğine gevşemek ve kaçmak istediğinizde mükemmel bir çare olarak hizmet ediyor.

kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.