BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

GOT7’dan BamBam neden evlenmek istemediğini açıkladı

1 dakika okuma süresi

GOT7’dan BamBam evlilik hakkındaki dürüst düşüncelerini paylaştı!

SBS’nin “Master in the House 2” programının 8 Ocak tarihli bölümünde, oyuncular evlenmenin mi yoksa bekar kalmanın mı daha iyi olduğunu tartışmakla görevlendirildi.

Yapım ekibi daha sonra BamBam’ın evliliğe karşı olduğunu açıklayarak oyuncuları şaşırttı. Neden evlenmek istemediğini sorduklarında GOT7 üyesi şu açıklamayı yaptı: “Her şeyden önce, yükselmek ve bulunduğumuz yere gelmek bizim için zor. Kendimiz için çok fazla boş zamanımız yok ve idoller söz konusu olduğunda, her zaman otellerdeyiz.”

BamBam, “Bu nedenle, bundan sonra hayatımın kimse tarafından elimden alınmasını istemiyorum,” dedi. “Ne demek istediğimi anlıyor musunuz? Kendi başıma gerçekten mutlu olmak istiyorum ve hayatımı birinin etrafında yumurta kabukları üzerinde yürüyerek geçirmek istemiyorum.”

BamBam sözlerine şöyle devam etti: “En büyük kardeşim kısa süre önce evlendi. Mutlu olduğunu söylüyor ve şu anda üç yaşında olan bir oğlu var. Yaklaşık üç ay önce, bebek doğduğundan beri ilk kez Kore’ye beni ziyarete geldi. Uzun zamandır ilk kez yüzünü gördüğümde onun için biraz üzüldüm.”

“Her zamanki, alışık olduğum yüzü değildi,” diye devam etti. “Nasıl desem? Sanki birdenbire çok hızlı yaşlanmış gibiydi.”

“Master in the House 2” yapım ekibi daha sonra, yakın zamanda yapılan bir ankette, yirmili ve otuzlu yaşlardaki her 10 bekâr erkek ve kadından 6’sının evlenmeye ihtiyaç duymadıklarını söylediğini bildirdi.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.