BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
K-PopRöportaj

GOT7 Youngjae hayranlarıyla birlikte büyümesi, müzikallerden öğrendikleri ve daha fazlası üzerine konuştu

2 dakika okuma süresi

GOT7 Youngjae yepyeni bir fotoğraf çekimi ve röportaj için Singles dergisi ile bir araya geldi!

Yeni yılın ilk üç ayında neler yaptığıs sorulduğunda Youngjae, “Zaman çabucak geçiyor. Bu aralar sağlığıma dikkat etmek için egzersiz yapıyorum. Belirli bir süre belirliyorum ve rutin bir yaşam tarzım olsun istediğim için bu süreye bağlı kalıyorum. Artık egzersiz yapmak oldukça eğlenceli hale geldi.” diye anlattı.

Röportaj Youngjae‘nin en yeni teklisi “Errr Day“in yayınlanmasından önce gerçekleştirildiği için kendisine yapım sürecinin nasıl gittiği soruldu. Youngjae, “Şarkının adı ‘Errr Day’ ve hoşlandığınız biriyle tanışmanın gergin duygularını baharın yürek hoplatan heyecanıyla anlatıyor. Kendini doğru bir şekilde ifade etmek isteyen ama ‘Acaba kötü mü oldu? İyi değil mi?’ diye düşünmeden konuşamayan bir adamın içten öyküsü. Umarım hem hayranlarım hem de kamuoyu şarkı sözleriyle bağ kurabilir; ayrıca vokallere de özellikle dikkat ettim, umarım ilgiyle dinlersiniz.” diye şarkısını açıkladı.

Youngjae grup ve solo tanıtımlarının yanı sıra çeşitli drama ve müzikallerde de yer aldı. Gelecekteki oyunculuk planlarıyla ilgili olarak Youngjae, “Mümkün olduğunca çok müzikal denemek istiyorum.” şeklinde konuştu.

Sözlerine şöyle devam etti: “‘Midnight Sun’ süresince senaryoyu nasıl ezberlerim, canlı performans gerginliğini nasıl yenerim diye kara kara düşünürken bir yandan da hata yapmaktan korktuğum için gerçekten çok zor günler geçirdim. Hatta başaramayacağımı düşündüğüm için pes etmek istediğim anlar bile oldu ama yaklaşık iki hafta sonra, özenle çalıştığınızda yapamayacağınız hiçbir şey olmadığını anladım. İşte o zaman müzikallerin ne kadar eğlenceli olduğunu fark ettim. Her bir performans sonrasında hissettiğim başarmışlık duygusu, yerini hiçbir şeyin alamayacağı türden bir keyifti.

Hayranlarının kendisi için vazgeçilmez bir mutluluk kaynağı olduğuna değinen Youngjae, “Üyelerim gibi hayranlarımız da artık aileden hissettiriyorlar. Geçtiğimiz 10 yıl içinde bazıları evlendi, bazılarının çocukları bile oldu.” Gülerek sözlerine devam etti: “Ama dürüst olmak gerekirse, ilk başta biraz tedirgin oldum. Beni seven insanlar eşleri olduğunu söylüyorlardı. Şaşırıp ‘gerçekten mi’ diye sorunca bana düğün fotoğraflarını gösteriyorlar. O zaman tekrar şaşırıp kalıyorum. Bir keresinde bir radyoda bir hayranımla tanışmıştım, ortaokuldan beri beni takip eden biriymiş. Onun böyle güzel büyüdüğünü, iş sahibi olduğunu ve mutlu yaşadığını görmek beni çok etkiledi ve gururlandırdı.

Muhabir, bu kadar uzun süreli hayranları olduğunu görmenin yarattığı etki hakkında düşünmesine neden olabileceğini belirtince Youngjae şu yorumu yaptı: “Onlara sağlıklı bir şekilde birini sevdiklerini hissettirmek istiyorum. Umarım zaman şimdi olduğu kadar güzel geçer.

Youngjae’nin son teklisi “Errr Day”i dinlemek için böyle buyrun!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…
HaberK-Pop

BLACKPINK üyeleri kendi ajanslarını kurdu, YG Entertainment yorum yapmaktan kaçındı

1 dakika okuma süresi
BLACKPINK üyelerinin sözleşmeleriyle ilgili yeni haberler ortaya çıkmaya devam ediyor. News1’in 25 Eylül’de yaptığı habere göre, Jennie ve Jisoo kendi bireysel ajanslarını…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.