BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

GOT7 BamBam eskiden TWICE Nayeon için platonik olduğunu açıkladı

1 dakika okuma süresi

GOT7 BamBam TWICE Nayeon‘a olan geçmiş aşkını anlattı!

BamBam Home” adlı programının 17 Mart tarihli bölümünde BamBam, 13 yaşından beri tanıdığı ve JYP Entertainment‘ta birlikte staj yaptığı uzun zamandır arkadaşı olan TWICE Jihyo ile sohbet etti.

Bölüm sırasında BamBam arkadaşlıklarından şu şekilde bahsetti: “Pek çok insan Jihyo ve benim yakın olduğumuzu bilmiyor. Ama o benim Kore’deki ilk günümden beri en iyi arkadaşlarımdan biri oldu.” Jihyo ise, “Şaşırtıcı bir şekilde, BamBam eskiden benden daha kısaydı… O zamanlar omzuma geliyordu, ‘Bu bebek de kim?’ falan demiştim. Ama aynı yaşta olduğumuz ortaya çıktı.” sözleriyle geçmiş günleri andı.

Birbirlerini 13 yıldır tanıdıklarını belirten Jihyo sözlerine şöyle devam etti: “BamBam gerçekten aileden biri gibi hissettiriyor.

BamBam daha sonra beklenmedik dürüstlüğüyle Jihyo’yu şaşırtarak geçmişte grup arkadaşı Nayeon‘a duyduğu platonik aşkı gündeme getirdi. “Sanırım stajyerken Nayeon’la senden daha sık konuşuyordum.” dedi. Ve ekledi, “Nayeon’u tek taraflı severdim, hatırladın mı?

Jihyo şok içinde haykırdı: “Gerçekten hiçbir şey saklamıyorsun. Çok havalısın, BamBam.” BamBam şöyle yanıt verdi: “[Kore hesaplamasına göre] 14 yaşındaydım. Hoşlanmak doğal bir şey, değil mi?” Jihyo da aynı fikirde olduğunu belirtti, “Doğru. Nayeon o zamanlar da gerçekten çok güzeldi.

BamBam ve Jihyo’nun eğlenceli vakit geçirdiği videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.