BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

(G)I-DLE Soyeon’un ardından Minnie de Türkiye ve Suriye’ye yardım için bağışta bulundu

1 dakika okuma süresi

Ayın 17’sinde, Hope Bridge Ulusal Afet Yardım Derneği (Başkan Song Pil-ho) kız grubu (G)I-DLE’dan Minnie‘nin Türkiye ve Suriye‘deki depremlerden etkilenen halka yardım için 20 milyon won (290.430,71 Türk Lirası) bağışladığını duyurdu.

Hope Bridge Genel Sekreteri Kim Jeong-hee, “(G)I-DLE üyelerine, yaralarını sarmaya çalışan Türkiye ve Suriye halkı ile kalplerini birleştirdikleri için minnettarım.” diyerek teşekkürlerini iletti. “Sizin için elimden geleni yapacağım.” dedi.

Afet yardımı toplama konusunda uzmanlaşmış bir kuruluş olan Hope Bridge Ulusal Afet Yardım Derneği, 1961 yılında ülke genelindeki gazeteler, yayın şirketleri ve sosyal gruplar tarafından kurulan tamamen özel bir kuruluştur ve Kore’deki doğal afetler için yardım fonlarını destekleyebilen tek yasal yardım kuruluşudur.

kaynak: sportstoday


(G)I-DLE grubunu tanımak, üyeleri hakkında detaylı bilgi almak için K-Fandom Sanatçı Arşivi’ndeki (G)I-DLE Profillerini inceleyebilirsiniz.


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.