BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

(G)I-DLE Soyeon Soojin’in gruptan ayrılması hakkında içten duygularını paylaştı

2 dakika okuma süresi

(G)I-DLE Soyeon, eski grup üyesi Soojin’in ayrılığı sonrası neler hissettiği hakkında konuştu.

(G)I-DLE üyeleri 29 Mart’da katıldığı Mnet‘in Prime Show‘unda Soojin’in gruptan ani ayrılığı ile ilgili fikirlerini içten bir şekilde paylaştı. IN n OUT Interview kısmında grup üyeleri ne kadar hassas bir konu olsa da dürüst ve açık bir şekilde düşüncelerini paylaştılar.

Eski (G)I-DLE üyesi Soojin, 2021 yılında karıştığı okulda yaşanan zorbalık olaylarında adının geçmesinden sonra gruptan ayrılmıştı. Yaşananları hatırlayan Soyeon, o zamanlar bir grup lideri olarak neler hissettiğini şöyle paylaştı: “Bir animasyonun ya da filmin kahramanı herhangi bir sebepten dolayı bir anda değişir veya ortalıktan kaybolursa siz işin altında başka bir şey olduğunu bilirsiniz. Diyelim ki baş rollerden biri ayrılmak zorunda kaldı, böyle bir durumda o dizinin tutacağını pek düşünmüyorum. Yani ben olduğumuz yerde sayacağımızı düşünüyordum.

Minnie, Soojin’in gruptan ayrıldığı ve grubun belirsiz bir süre ara vermesine yol açan dönemin şimdiye kadar yaşadığı en zorlu zamanlardan biri olduğunu açıkladı. “Kore’ye geri dönebilecek miyim diye çok endişelenmiştim” diyerek düşüncelerini paylaştı. Bütün zorluklara rağmen Minnie Tayland’daki takvimine devam ederken neler hissettiğini ” Çok yalnız hissediyordum ve bu çok zordu…” diyerek paylaştı.

Grubun bütün üyeleri bu süreci kendi yeteneklerini geliştirmeye odaklanarak ve fanlarıyla ve gruplarıyla ne zaman tekrar bir araya geleceklerini düşünerek geçirdiler. Üyeler, grup arkadaşlarını çok özledikleri ve ortak tanıtımlara geri dönmeyi iple çektikleri bir süreç olduğunu açıkladılar.

(G)I-DLE TOMBOY” ile geri dönüşlerini hazırlarken, Soyeon çıkışın başarılı bir şekilde gerçekleşeceğinden emin olmak için baskı altında hissediyordu. İçini şu ifadelerle döktü: ” Bunu başarmalıyız diye düşünüp duruyordum. En güzel şarkıyı yapmalı ve iyi ya da kötü bolca ilgiyi üzerimize çekmeliydik. Çok fazla çalışırsak iyi bir iş ortaya koyacağımıza inanıyordum. Bu işin hayatımızın gidişatını ve kaderimizi belirleyeceğini düşünüyordum.

Soojin’in yaşanan olaylar sonrası gruptan ayrılmasından bir yıl iki ay sonra (G)I-DLE “I NEVER DIE” albümleriyle geri dönüş yaptı. O dönemde Soyeon, albümün (G)I-DLE’ın duygu ve düşüncelerini yakalayan bir albüm olduğunu açıklamıştı. Başlık parçası “TOMBOY” yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı ve kız grubu faaliyetlerine devam ederek daha yüksek başarılara ulaşmayı başardı.

kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.