BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

FIFTY FIFTY resmi fandom adını duyurdu!

1 dakika okuma süresi

Gelecek vadeden K-pop kız grubu FIFTY FIFTY, 23 Şubat’ta resmi fandom adını HUNNIES olarak açıkladı. Duyuru resmi sosyal medya platformlarında ve web sitelerinde yapıldı ve grup üyeleri, fandom isim yarışmasına katılan hayranlarına şükranlarını iletti.

HUNNIES ismi iki anlam taşıyor. İlk olarak, grup üyeleri ve hayranlarının birleşimini temsil ediyor; ilk “50 (FIFTY)” hayranları, ikinci “50 (FIFTY)” ise grubun kendisini simgeliyor. Birleştirildiklerinde, bütünlük ve birlik anlamına gelen “100” sayısını oluşturuyor.

İkinci olarak, HUNNIES ismi aynı zamanda birbirini seven kişiler arasında sıklıkla kullanılan bir sevgi sözcüğü ve bu da idollerini destekleyen ve seven bir hayran kulübü için güzel bir seçim.

Grup ayrıca resmi emojileri olarak “100” ve “honey” emojilerini kullanacaklarını da açıkladı. “100” emojisi genellikle tamlığı veya mükemmelliği temsil etmek için kullanılır ve bu da grup ile hayranları arasındaki birliği temsil eden fandom adı konseptiyle bağlantılıdır. Öte yandan “honey” emojisi, fandom adının dayandığı HUNNIES sözcüğüne doğrudan bir göndermedir.

Genel olarak, FIFTY FIFTY bu emojileri kullanarak kendileri ve hayranları arasında bir yakınlık ve sıcaklık hissi yaratıyor ki bu da idollerini destekleyen ve seven bir hayran kulübüne yakışıyor.

FIFTY FIFTY Aran, Keena, Saena ve Sio’dan oluşan dört üyeli bir kız grubudur. İlk çıkışlarını 18 Kasım 2022’de “The Fifty” adlı single’larıyla yaptılar. Grubun ilk single albümü “The Beginning: Cupid” adlı ilk single albümleri 24 Şubat’ta yayınlanacak. Grup hakkında daha fazla bilgi almak için FIFTY FIFTY üye profilleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

FIFTY FIFTY K-pop endüstrisinde yükselmeye devam ederken, HUNNIES’leriyle nasıl etkileşim kuracaklarını ve hayranlarıyla ilişkilerini nasıl daha da geliştireceklerini görmek heyecan verici olacak.İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.