BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

EXO üyeleri Kai “Rover” MV’sine tepki videosu için bir araya geldi

1 dakika okuma süresi

EXO, Kai‘nin yeni müzik videosu “Rover“a tepki videosu çekmek için grup olarak seneler sonra bir araya geldi!

Kai 14 Mart’ta EXO grup arkadaşlarıyla birlikte yeni solo parçası “Rover” için özel bir tepki videosu yayınladı.

Video, Kai‘nin müzik videosunu diğer EXO üyeleriyle birlikte izlerken kendisini endişeli hissettiğini itiraf etmesiyle başlıyor ve gülerek “Sanki değerlendirmeye alınmışım gibi hissediyorum” diyor.

Grup arkadaşları klibin yapımına duydukları hayranlığı övgü ve iltifatlarla dile getirdiler. Videonun sonuna doğru D.O. “Şarkı çok iyi,” diye haykırırken Chanyeol Jongin [Kai‘nin gerçek adı], hadi bunu bir EXO şarkısı yapalım. Hadi [grubumuzun geri dönüşü için] bu şarkıyı seçelim.” şeklinde konuştu. Ardından “Yok, bunu sadece Jongin başarabilir,” diye ekledi.

Şarkıyı Kai‘nin geçmiş solo albümleriyle kıyaslayan Xiumin, “Bu Kai‘nin üçüncü [solo albümü], birinci ve ikinci albümlerinden daha enerjik bir havası var. Şarkı hem havalı hem de enerjik, bu yüzden senin yeni bir yönünü ortaya çıkaracağını düşünüyorum.” diye belirtiyor.

Video Suho‘nun hayranlarına “Lütfen Kai‘nin üçüncü mini albümü ‘Rover‘a bol bol sevgi gösterin, bizler de EXO olarak her zaman onun yanında olacağız. Bastır, ‘Rover‘!” diye sesleniyor.

Videoyu izlemek için aşağı buyurun!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.