BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

BTS Jimin, “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”a ve KBS2’nun varyete programı “Beat Coin”e katılacak

1 dakika okuma süresi

BTS Jimin, “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon“a ilk kez solo olarak katılacak ve KBS2’nun varyete programı “Beat Coin“de yer alacak.

Amerikan gece yarısı talk show programı 17 Mart’ta Jimin‘in röportaj için 23 Mart’ta ve performans için 24 Mart’ta programa konuk olacağını duyurdu. BTSThe Tonight Show“a daha önce birkaç kez grup olarak katılmış olsa da, Jimin programa ilk kez solo olarak katılacak.

Öte yandan 17 Mart’ta KBS’den bir yetkili, “Jimin, KBS2’nun varyete programı ‘Beat Coin‘de yer alacak. Çekimler çoktan tamamlandı ve [Jimin‘in bölümü] 30 Mart’ta yayınlanacak.” şeklinde bir açıklama paylaştı.

Hong Jin Kyung, Kim Sook, Cho Se Ho, Joo Woo Jae ve 2PM‘den Wooyoung‘un yer aldığı “Beat Coin“, oyuncuların yazı tura atarak kaderlerini belirledikleri bir varyete programıdır. Jimin‘in programda yer alması, kendisinin programda sergileyeceği yeni yetenekleri konusunda beklentileri arttırıyor.

Beat Coin” her Perşembe 12:30 TSİ’de yayınlanıyor ve Viki‘den izlenebiliyor.

Jimin 24 Mart’ta yayınlanacak ilk solo albümü “FACE” öncesinde dün “Set Me Free Pt.2” adlı çıkış öncesi teklisini yayınlamıştı. Şarkıya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Kaynak 1, Kaynak 2İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.