BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Dynamic Duo’dan Choiza evleneceğini açıkladı

1 dakika okuma süresi
choiza dynamic duo evlilik

Dynamic Duo grubundan Choiza evleniyor!

Choiza, 17 Şubat’ta Instagram üzerinden hayranları ile paylaştığı bir mektupla yaklaşan evliliğini duyurdu.

Merhaba, ben Choiza.

İnanılmaz soğuk bir kışın ardından, bahar havasını belli belirsiz hissettiğimiz yılın bu döneminde, bana değer veren ve seven herkesle güzel haberler paylaşmak için notlarımı açtım.

Rahat ya da alıştığım bir şey olduğu için mi bilmiyorum ama uzun zamandır hayat yolunda yalnız yürüdüm ve yürümeye devam edeceğime inanarak yaşadım. Bu şekilde amaçsızca dolaştıktan sonra beni durduran biriyle tanıştım. Yakın bir tanıdığımız aracılığıyla tanıştırıldıktan sonra doğal bir şekilde tanıştık ve o, cazibesi masum gülümsemesi olan, iyi günde ve kötü günde yanımda bana sıcak bakan bir kadın. Birlikte olduğumuzda, uzun zamandır arkadaşmışız gibi rahat hissediyorum, bu yüzden koşuşturmacalı hayatımda sığınabileceğim sessiz bir liman gibi oluyor.

Şimdi, yeni hedefimiz olan mutlu bir aileye doğru birlikte yürüyeceğiz. Sanırım düğünün zamanlaması bu yılın Temmuz ayı civarında olacak. Tıpkı şimdi olduğu gibi, severek ve el ele tutuşarak keyifle yaşayacağız.

Bu uzun ve dağınık mesajı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. Yeni bir başlangıç yaparken geleceğimizi destekleyeceğinizi umuyorum. Sizi seviyorum.

Şubat 2023, Choiza ve ‘Masum Gülümsemeli Kadın’dan sevgilerle^^

Paylaştığı mektubu aşağıda bulabilirsiniz:

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

  İlgili İçerikler
  HaberK-Fandom Özel

  Dokdo ve Barış

  3 dakika okuma süresi
  Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
  HaberK-Pop

  Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

  1 dakika okuma süresi
  Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
  HaberK-Drama

  Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

  2 dakika okuma süresi
  tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

  Giriş yap

  Kayıt ol

  Şifre sıfırla

  Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.