BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Daesung yeni bir ajansla özel bir sözleşme imzaladı

1 dakika okuma süresi

BIGBANG’den Daesung yeni bir şirketle anlaştı!

R&D Şirketi 3 Nisan’da Daesung‘un kendileriyle özel bir sözleşme imzaladığını açıkladı. Şirket, “Daesung için özel bir ekip olan D-LABLE aracılığıyla, müzik de dahil olmak üzere çeşitli alanlarda yeteneklerini sergilemesi için cömert destek sağlayacağımıza söz veriyoruz” dedi.

Buna ek olarak, Daesung’un 10 yıl önce BIGBANG‘deki günlerinden beri yanında olan menajerinin de R&D Company ile olan bu yeni başlangıcında ona eşlik edeceği açıklandı.

R&D Company, Chun Myung Hoon, KyoungSeo, Kisum, Navi ve daha birçok sanatçıyı bünyesinde barındırıyor. Daesung, D-LABLE aracılığıyla çeşitli etkinlikler için çok sayıda destek alacak. Sadece müziğini tanıtmakla kalmayıp aynı zamanda oyunculuk, müzikaller, yayınlar ve daha fazlasında yer alması bekleniyor.

Daesung geçtiğimiz yılın sonlarında 16 yılın ardından YG Entertainment ile yollarını ayırdı. Ancak ajans, Daesung‘un ajanstan ayrılırken BIGBANG‘den ayrılmadığını vurguladı.

Daesung‘a bol şans diliyoruz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.