BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Crush, son hayran etkileşimi üzerinden ırkçılık iddialarına yanıt verdi

1 dakika okuma süresi

Crush, yakın zamanda gerçekleştirdiği bir gösteride hayranlarıyla olan etkileşimine yönelik eleştirilerin ardından bir açıklama ve özür paylaştı.

Crush 9 Ekim’de Yonsei Üniversitesi’nde düzenlenen “2022 SOMEDAY PLEROMA” festivalinde sahne aldı. Crush, “Don’t Forget” performansı sırasında seyirciler arasında yürürken hayranlarına beşlik çaktı. Ancak, bir bölümde Crush birkaç hayranına beşlik çakmadı ve hızla yoluna devam etti.

Bu etkileşimin klipleri sosyal medyada dolaştı ve hayranlar Crush’ı ırkçı olmakla ve sadece koyu ten rengine sahip hayranları kasıtlı olarak görmezden gelmekle suçladı.

Buna cevaben Crush aşağıdaki açıklamayı paylaştı:

Herkese merhaba,

Dün gece “2022 SOMEDAY PLEROMA” festivalindeki performansımda seyirci etkileşimi etrafında dönen konuya değinmek istedim.

Yaklaşık iki yıldır uzaktaydım ve seyirciler arasındaki sevgili hayranlarımla sahnede performans sergileyebilmek unutulmaz ve uzun zamandır beklenen bir deneyimdi, bu yüzden doğal ve içgüdüsel olarak kalabalığa doğru yürüdüm ve uzandım.

Daha fazla yanlış anlaşılmayı önlemek için, güvenlik önlemi olarak belirli bölümlerdeki hayranlarımla beşlik çakmaktan kaçınmak zorunda kaldığımı açıklamak isterim – hayranlar seyirci bölümünü tutan çitlere çok yaklaşıyordu ve ön sıradakilerin çitlere doğru itildiğini gördüm, bu yüzden hayranlarımın güvenliği için yaklaşmamaya hızlı bir karar verdim.

Davranışlarımın yol açmış olabileceği yanlış anlaşılmalardan dolayı içtenlikle özür dilerim. Hayranlarımın her birini seviyorum ve asla ayrımcılık yapmam ya da kimseyi kayırmam.İlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.