BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
DedikoduNetizen Yorumları

JYP, NMIXX Jinni ile olan kontratını sonlandırdı

5 dakika okuma süresi

Haber: NMIXX’ten Jinni çıkışının üzerinden bir yıl bile geçmeden gruptan ayrılıyor

Kaynak: Insight / Instagram

1. [+482] 7 yılını bir şirkette stajyer olarak geçirdi, dansa olan tutkusundan dolayı da NMIXX’in bir üyesi olmaktan gurur duydu. Lütfen hakkında nefret yorumları yapmayın.

2. [+213] Kontratını böyle feshetmenin büyük bir cezası yok muydu?

3. [+316] Diğer platformlarda da konuşulanları gördüm de, sanırım çıkışından beri çok fazla nefret yorumu alıyormuş. Böylesine genç birinin bu tarz yorumları kaldırabileceğinden şüpheliyim.

4. [+183] İddiasına varım nefret yorumları gruptan ayrılma sebeplerinden biri olmuştur ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Dans yeteneğinin abartıldığını düşünüp nefret kusan çok fazla insan olduğunu hatırlıyorum…İnternet kullanıcıları nelere sebep olduklarını ne zaman anlayacaklar acaba?

5. [+262] Ama Jinni ilkokuldan beri bu sektörde eğitim görüyordu, çıkışını bekliyordu. Hayranlarına karşı da hayallerini gerçekleştirdikleri için her zaman minnettar oldu. Şahsi sebebi ne olursa olsun mutlaka büyük bir şeydir ㅜㅜ Umarım mutlu bir hayatı olur.

6. [+143] Jinni grubun merkezdeki üyesi falan ya 😢 Hayır, gitme 😭

7. [+79] Hühühü, biasım…

8. [+7] Diğerleri dansının abartıldığını düşünüp kin beslerken, biz hayranlar ‘iyi’ dans ettiğini düşünüyorduk…

Kaynak: Idol Issue / Instagram

1. [+527] 7 yıl boyunca eğitim gördü…Bu duyuruyu paylaşanın JYP olmadığına, hacklendiklerine falan inanmak istiyorum ben ㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

2. [+334] Bir anda verilen bir karar değildir diye düşünüyorum…?????? Yani idol olmayı bırakıp oyuncu olmak gibi bir planı da yok, neler oluyor?

3. [+295] Yalan söylemeyin ya ㅠ ㅠ

4. [+286] NMIXX, MIXX değişim elfi olmadan ne yapacak…ㅠ

5. [+181] Aladdin’in Cini demek istediniz sanırım…Neler oluyor?

6. [+168] Eh? Yoonjin-ah, 1 Nisan’da da değiliz. Ne oluyor böyle? ㅜㅜ

7. [+194] Bir yıllığına çıkış yapıp sonradan bırakmak için ilkokul yıllarından beri eğitim gördüğünü hiç düşünmüyorum…Kişisel olan bu olayı ne acaba…Grubun geleceğiyle ilgili hayaller kuran ve bu yönde hareket eden hep oydu. Çok ani geldi bana…

8. [+127] TWICE’ın Nayeon’u nasılsa NMIXX’in de Jinni’si o. Grubun elfi…Bu olay ne şimdi böyle?

9. [+65] Neden JYP gruplarının başına hep böyle şeyler geliyor ㅠㅠㅠㅠㅠㅠ 😭

10. [+10] Bir saniye, JYP cidden 7 yıldır onlarla birlikte olan birinin gitmesine bu kadar çabuk mu tamam oluyor? MAMA’da falan çıktılar bir de? Umarım gerçekten kendi kararıdır…Biasım…

Kaynak: Wikitree / Instagram

1. [+264] Choi Yoonjin!!!! Mutlu olmanı istiyorum! ÇOK ÇOK mutlu ol! Geçtiğimiz 7 yıl boyuna yapamadığın her şeyi yap!!!

2. [+154] Peki şimdi NMIXX’in değiştirme kısmını kim yapacak ㅜㅜ?

3. [+44] Ha???? Sebebi neymiş… 😢

4. [+146] Çok aptalca…Ne okul zorbalığı ne de üyelerle arasında bir sorun olduğuna dair en ufak bir dedikodusu yok…Sullyoon ile birlikte 7 yıldır eğitim gördü şirkette. Sağlıkla ilgili bir sebebi yoksa, neden olmuş olabilir ki??;; Ki sağlık sorunları olan üyeler genelde grup aktivitelerine ara verirler, gruptan ayrılmazlar.;;; 12 yaşından beri eğitim görüyor ve bir anda ayrılmaya karar veriyor? Şahsi bir sebebi varmış? Neymiş bu sebep? ㅠㅠ 1 Nisan şakası falan olduğunu söyleyin bana.

5. [+164] Neee… Jinni’siz NMIXX mi… ㅠㅠㅠㅠ ama eminim ki her şeyi kenara atması için geçerli bir sebebi vardır…Nereye gidersen git mutlu ol lütfen!

3. [+21] İçimden bir ses 7 yıl çalışıp da böylesine başarılı olamamış bir gruba çıkış yapmanın verdiği ‘hayatın gerçekleri’ hissinden etkilendi diyor. Güzel biri, harika bir şarkıcı ve dansçı, ama grubu bir türlü başarıyı yakalayamadı…JYP’den çıkan bir grup olmalarına rağmen hem kendisini hem de grubu zar zor tanıyor insanlar. Özellikle de yıl sonu törenlerinde diğer grupları gördükten sonra acı gerçeği tam anlamıyla fark etmiştir…Belki de abartıyorumdur ama onun için en iyisini diliyorum.

4. [+33] Muhtemelen IVE, Le Sserafim, New Jeans, gibi olabilmeyi hayal ederek çıkış yapmıştır, ancak grubu çıkışından beri yokuş aşağı doğru gidiyor…Hayalini kurduğu, olacağını düşündüğü şeylerle gerçekte olanlar birbiriyle çarpışmış olmalı…

NMIXX JINNI’nin gruptan ayrılışı + kontratının sonlandırılmasının ardındaki gerçek sebep

Kaynak: Sojang / YouTube

1. [+372] Bu skandalla ilgili en çok canımı sıkan şeyse moteli ayarlayan Steve adlı çocuğun olanlardan hiçbir şekilde zarar görmeyecek olması. Popüler kadın idol ile keyifli vakit geçirmiş oldu günün sonunda.

2. [+237] Yaani, baştan reşit olmayan biri ile böyle bir şeyi planlayanı suçlamak lazım bence. Şaşırtıcı gerçekten. Ah ya, yanlış erkekle karşılaşıp hayatını mahvetti. Yazık oldu. Yetenekli biriydi de.

3. [+143] Gerçekten yetenekleri olsun, güzelliği olsun sahneler için yaratılmış biriydi Jinni. Neden 7 yılını çöpe atasın ki diyordum. Şimdi anladım durumu. NMIXX’in geleceği için endişeleniyorum. Bu olay sonsuza kadar peşlerini bırakmayacak.

4. [+107] Steve’in de grubundan atılması gerekiyor. Neden sadece Choi Yoonjin? ㅋㅋㅋㅋㅋ JYP en azından gerçek sebebi açıklamayarak sadakatini gösterdi ㅜ Bu olayı öğrenmeden önce JYP’ye nefret kusuyordum…Talihsiz bir olay oldu bu. 7 yıl boyunca eğlenmeye vakit bulamadan eğitim gördü, çalıştı, çabaladı. Böyle bir şeyin patlak verme sebebi de bu muhtemelen. ㅜ Yazık oldu, gerçekten…

5. [+174] Jinni’nin reşit olmadığını bilmiyordum. 23 yaşında falan zannediyordum.

6. [+83] Ben Jinni’nin reşit olmadığına daha çok şaşırdım.

7. [+168] JYP’nin sebepsiz bir şekilde ‘kontratı sonlandırması’…Öyle basit bir gruptan ayrılma falan da değil…ㅠㅠㅠㅠㅠ

8. [+495] Diğer üyelerin bunu bilmesine de şaşırdım. İdol sektöründe kimseye güven olmuyor…

9. [+164] Bu yaşlarda aşk sahip olduğunuz her şey gibi gelebilir size ama, sonrasında bundan çok pişman olacak.

10. [+481] Jinni-ya…7 yılına yazık oldu… Neden…

11. [+138] ‘Şahsi sebepler’ diyerek detay vermediği için herkes JYP’ye sövüyordu…Böyle bir şeyi açıklamış olsalardı daha çok insana yayılacak, ana sayfa haberi haline gelecekti. Nasıl böyle bir şeyi açıklamalarını beklersiniz ki? Bu hikayede yalan söylemeyip, doğruyu da söylemeyen JYP iyi çocuk bence.

12. [+235] Bu gerçekte, cidden yazık olmuş. Diğer idoller lüks otellerde takılırken, Jinni güzelliğini ve gençliğini ucuz motel buluşmalarında heba edecek.

13. [+168] 2004’lüymüş…Böyle şeylerin peşinden koşmak için en azından bi 3 sene bekleyebilirdi…

14. [+101] Ah ya, hayatını verdiğin işi bir erkek için kaybetmek…ㅠㅠ Kendi etti kendi buldu evet ama onun için üzüldüm… Daha küçük bir de…

15. [+122] JYP’nin neden bu kadar hızlı bir şekilde gruptan attığını şimdi anlayabiliyorum. Bu duyulsaydı şirket için utanç verici olurdu.

16. [+202] Böyle kim olduğu bilinmeyen bir erkek hayatını bok etsin diye tüm hayatın boyunca çalış…Yazık cidden…Çok güzel bir yüzdü. Şöhreti yakalaması an meselesiydi…

17. [+265] Ah ya.. ㅋㅋㅋㅋ Daha büyük bir sebebi olduğunu tahmin ediyordum. Daha bir yıl olmadan kontrat sonlandırması bana tuhaf gelmişti. Özellikle de 7 yıldır stajyerlik yapan biri için.

18. [+163] JYP böyle konularda inanılmaz katıdır. Hele de reşit olmayan biri için… Day6 üyelerinden biri de benzer bir sebeple atılmamış mıydı zaten?

19. [+82] Bu kimsenin adını bilmediği YOUNITE grubunu ben de hiç duymadım…Jinni cidden 7 yıllık çabasını bu çocuk için çöpe attı.

20. [+195] Yani özetle, reşit bile olmayan Jinni bir çocukla motellere gittiği için gruptan atıldı öyle mi??

kaynak: netizenbuzz


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-PopNetizen Yorumları

BTS V ve BLACKPINK Jennie birlikte Paris'te görüntülendi + BTS V'nin BLACKPINK Jennie ile çift kolyesi taktığı iddia edildi

2 dakika okuma süresi
Fransız fotoğrafçı Amar Taoualit tarafından yayınlanan son videolar ile BTS V ve BLACKPINK Jennie‘nin Paris’in Seine Nehri boyunca romantik bir gezintiye çıktıkları…
K-PopNetizen Yorumları

Netizen Yorumları: Bang Shihyuk Billboard dergisi için model oldu

1 dakika okuma süresi
orijinal gönderi: link 1- ㅋ ㅋ ㅋ ㅋ 2- Neden ya? 3- Cidden çok şaşırdım. 4- Hayır amaㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ gözlüklerini tuttuğu fotoğrafta çok…
K-PopNetizen Yorumları

Netizen Yorumları: LE SSERAFIM Kazuha bale yapmaya daha ne kadar devam eder?

1 dakika okuma süresi
Lütfen yapmaya devam etsin. O kadar güzel ki kafayı yiyeceğim. Adeta bir kuğu ㅠ Bugünkü konsept fotoğrafında da çok masum görünüyor. orijinal…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.