BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-PopRöportaj

CLC Yeeun solo çıkışı ve güçlü sahne duruşunun sırları hakkında konuştu

1 dakika okuma süresi

CLC Yeeun, Dazed Korea dergisi için kısa süre önce verdiği bir röportajda ve özel fotoğraf çekiminde solo çıkışı hakkında konuştu!

Şarkıcı, derginin 2023 özel sayısı için poz verirken birbirinden farklı cesur ve renkli makyaj stillerini kusursuz bir şekilde taşıdı.

Sekiz yıl önce CLC ile ilk çıkışını yapan Yeeun, etkileyici sahne duruşu ve dans yetenekleriyle tanınıyor.

Muhteşem performanslarının sırrı sorulduğunda “Sanırım bunun bir kısmı genlerimden geliyor – sahnede öyle kolay kolay utanıp sıkılmam- ve diğer kısmı da yılların getirdiği pratik sayesinde geliştirdiğim cesaretten kaynaklanıyor,” diye yanıtlıyor.

Yeeun geçtiğimiz hafta merakla beklenen solo çıkışını yeni dijital teklisi “Strange Way To Love” ile yaptı. Büyüleyici vokal tonunu tam anlamıyla ortaya koyan şarkının sözlerini bizzat kendisinin yazması dikkat çekti.

Sözlerin önemini açıklarken Yeeun, “Biricik hayranlarıma söylemek istediğim bazı duyguları yazdım,” diye konuştu.

Yeeun’un solo çıkış parçası “Strange Way To Love” için çektiği müzik videosuna hemen aşağıdan göz atın!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.