BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

BTS Suga Askerlik Tarihi Açıklandı

1 dakika okuma süresi

BTS üyelerinden Suga, zorunlu askerlik hizmetine katılmak için geri sayıma başladı.

17 Eylül tarihinde BIGHIT MUSIC, grubun hayranlarına Suga‘nın 22 Eylül tarihinde askere gideceğini resmi olarak duyurdu.

Suga, BTS üyeleri Jin ve J-Hope‘un ardından zorunlu askerlik hizmetini yerine getirecek olan üçüncü üye olacak. Bu, grubun üyelerinin sırayla askere gitme kararı aldığı sürecin bir parçası oldu.

BIGHIT MUSIC tarafından yapılan açıklamada, Suga‘nın 22 Eylül’de askerlik hizmetine başlayacağı kesin bir şekilde belirtildi. Ancak bu tarihe dikkat çekilirken, askerlik süresi boyunca hayranların Suga‘nın sosyal hizmetini yapacağı çalışma yerine ziyaretlerinden kaçınmaları rica edildi. Ayrıca, sanatçının fikri mülkiyetinin izinsiz kullanılmasına karşı uyarılarda bulunuldu.

22 Eylül‘de hizmetine başlayacak olan Suga, 21 Haziran 2025‘de tezkeresini alacak.

Şirketin açıklamasını aşağıdan okuyabilirsiniz:

Merhaba.
Biz BIGHIT MUSIC.

BTS‘e devam eden desteğiniz için teşekkür ederiz. Suga‘nın askerlik hizmetiyle ilgili daha detaylı açıklamamız bulunmaktadır.

Suga 22 Eylül’de zorunlu hizmetine başlayacak. Hizmete başladığı gün veya eğitim kampına girdiği gün herhangi bir resmi etkinlik yapılmayacaktır. Hayranlarımızdan Suga‘yı askerlik süresince işyerinde ziyaret etmekten kaçınmalarını rica ediyoruz. Lütfen sadece içten saygılarınızı ve teşviklerinizi iletmenizi bekliyoruz.

Ayrıca, sanatçının fikri mülkiyetini yasadışı olarak kullanan izinsiz turlar veya paket ürünlerden olumsuz etkilenmemek için lütfen dikkatli olun. Şirketimiz, sanatçının fikri haklarını izinsiz kullanan her türlü ticari faaliyet girişimine karşı gerekli önlemleri alacaktır.

Hizmetini tamamlayıp geri dönene kadar Suga‘ya olan sevgi ve desteğinizin devam etmesini rica ediyoruz. Şirketimiz de bu süre zarfında ihtiyaç duyduğu tüm desteği sağlamak için çaba gösterecektir.

Teşekkür ederiz.

Suga‘ya, askerlik hizmeti boyunca başarılar ve en iyi dileklerle dolu bir dönem diliyoruz.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.