BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

BTS Jungkook ve Justin Bieber şarkı mı çıkarıyor?

1 dakika okuma süresi

BTS Jungkook ve Kanadalı sanatçı Justin Bieber iş birliği mi yapıyor? Hayranlar bunun güçlü bir olasılık olduğunu düşünüyor.

BTS Jungkook ve Justin Bieber hayranları iş birliği olasılığı üzerine heyecanla konuşuyor. Jungkook’un geçmişte Bieber’la da çalışmış olan Andrew Watt’ın stüdyosunda kayıt yapmış olabileceğine dair son haberler, iki sanatçı arasında olası bir iş birliği söylentilerine yol açtı.

Bang PD Jungkook’un Los Angeles’a yaptığı son seyahat ve stüdyodaki çalışmalarını paylaştı. Hayranlar iş birliği haberlerini merakla beklemeye başladılar. Bazıları sosyal medyada heyecanlarını dile getirerek küresel bir hit olacağını söylediler.

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Scott “Scooter” Braun (@scooterbraun)’in paylaştığı bir gönderi

İş birliğine ilişkin resmi bir doğrulama olmamasına rağmen, bu olasılıkla ilgili söylentiler interneti ateşledi. Hayranlar bunun nasıl sonuçlanacağını görmek için sabırsızlıkla bekliyor.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.