BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

“BTS Jungkook ile iletişime geçmek istiyorum…” Amerikalı sanatçı Jake Miller Jungkook’la iş birliği yapmak istiyor

1 dakika okuma süresi

Amerikalı bir sanatçı BTS’den Jungkook’a ulaşmaya çalışıyor.

Amerikalı sanatçı Jake Miller ayın 7’sinde Twitter hesabından “BTS Jungkook’tan yeni bir şarkıda yer almasını istiyorum ama onunla nasıl iletişime geçeceğimi bilmiyorum” diye bir tweet attı.

Jake Miller‘ın Jungkook‘la olan ilgisi, Jungkook’un ayın 4’ünde Weverse’te yaptığı yayın sırasında Jake Miller’ın “The Girls That’s Underneath” şarkısını oynatmasıyla başlıyor.

Jungkook’un şarkıya dans ettiği videonun sosyal medyada paylaşılması üzerine Jake Miller videoyu “Jungkook The Girls That’s Underneath şarkıma dans ediyor!” yazarak paylaştı ve mutluluğunu dile getirdi.

Jake Miller’ın paylaşımını gören bir hayran “Jungkook’a DM (direkt mesaj) gönder” tavsiyesinde bulundu. Jake Miller “Jungkook’un kişisel bir sosyal medya hesabı var mı?” diye sorarak herkesi heyecanlandırdı.

Jungkook kısa bir süre önce şahsi Instagram hesabını kapatmış ve bir daha geri dönmeyeceğini belirtmişti.

Jake Miller’ın Jungkook’a ulaşma çabası 30.000 beğeni ve 10.000 retweet kaydederek büyük ilgi gördü.

Ayrıca Jake Miller’ın The Girls That’s Underneath şarkısı Jungkook’un canlı yayınını takiben 5 gün içerisinde Spotify’da 100,000 dinlenmeye ulaştı.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.