Site icon K Fandom

BTS Jimin, solo çıkışı için kilo vermenin ve 50 kilo aralığında kalmanın zorluklarını açıklıyor

BTS Jimin FACE Set Me Free

BTS Jimin FACE Set Me Free

BTS grubundan Jimin‘in solo albümü ‘FACE‘ 24 Mart yayınlanacak. Ünlü idolün solo çıkışına çok az bir süre kala beklentiler had safhada.

Hayranlarını solo çıkışına hazırlamak için idol, 17 Mart’ta albüm öncesi single olarak piyasaya sürülen “Set Me Free Pt. 2” için çekilen müzik videosunun kamera arkası görüntülerini yayınladı.

Jimin, çarpıcı efektlere sahip klibin çekilme sürecini ve solo çıkışına nasıl hazırlandığını hayranlarıyla paylaştı.

Jimin özellikle solo çıkışı için kilo verme mücadelesinden ve kilosunu korumanın ne kadar zor olduğundan bahsetti. “Kilomu 50-59 kilo aralığında tutmak hiç kolay değildi, ancak artık buna alışmaya başladım.” dedi.

Jimin, kilo vermek için sıkı bir diyeti ve düzenli egzersizi nasıl hayatına kattığının sırrını paylaştı. “Her gece yatmadan önce ne yemek istediğimi yazıyorum. Dün Kalguksu, Daechang ve Ramyeon yazdım. Tteokbokki de yemeyeli çok uzun zaman oldu. Kimchi’li Kalguksu kulağa gerçekten harika geliyor.”

Kamera arkası görüntülerini ve klibi izledikten sonra, hayranlar ve netizenler Jimin’in geçmiş paylaşımlarını tekrar gözden geçirerek şu anki kilosunu çıkarabildiler.

Jimin geçmişte 174 cm boyundayken 58.6 kg ağırlığında olduğunu paylaşmıştı.

Bir hayranı, “Jimin, bu kiloda olmayı sevdiğini çünkü dans ederken kendini daha hafif hissettiğini söyledi” diye paylaştı.

Diğer hayranlar Jimin’in formunu koruma çabasından etkilendiler ve gösterdiği efor için onu takdir ettiler. Netizenler, “10 yıl önce çıkış yapmasına rağmen formunu koruma konusunda bu kadar katı olması çok çılgınca”, “Sanırım dans ederken kendi ağırlığını hissedebildiği doğru”, “Çok yakışıklı”, “Ona çok saygı duyuyorum”, “Vücudu çok ateşli”, “Ben de diyet yapmalıyım”, “O harika”, “Ben de yemek istediğim şeyleri yazmalı ve yememeliyim”, “İşinde gerçekten profesyonel” ve “Videolar harika” yorumlarını yaptılar.

kaynak

Exit mobile version