BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

BTS J-Hope askere gideceğini duyurdu

1 dakika okuma süresi
BTS J-Hope askere gidiyor

BTS J-Hope askere gidiyor!

BIGHIT MUSIC 1 Nisan’da J-Hope‘un zorunlu askeri görevini yerine getirmek için orduya katılacağını duyurdu.

Ajans ayrıca, J-Hope’un askere alınacağı gün halka açık bir etkinlik düzenlenmeyeceğini belirterek, hayranlarından giriş törenine katılmaktan kaçınmalarını rica etti.

BIGHIT MUSIC’in açıklamasının tamamı aşağıdaki gibidir:

Merhaba.
Biz BIGHIT MUSIC.

BTS’e verdiğiniz destek için tüm hayranlarımıza teşekkür ediyor ve J-Hope’un askere alınmasıyla ilgili sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

J-Hope orduya katılarak askerlik görevini yerine getirecek. Lütfen giriş gününde resmi bir etkinlik düzenlenmeyeceğini unutmayın.

Giriş töreninde sadece askeri personel ve ailelerin yer alacağını da unutmayın. Kalabalıktan kaynaklanabilecek herhangi bir sorunu önlemek için hayranların alanı ziyaret etmekten kaçınmalarını rica ediyoruz. Bunun yerine, yürek ısıtan destek ve veda sözlerinizi kalplerinizde saklamanızı rica ediyoruz.

Ayrıca, sanatçının fikri haklarını yasadışı olarak kullanan izinsiz turlar veya ürün paketleri satın alarak olumsuz etkilenmemenizi tavsiye ederiz. Şirketimiz, söz konusu fikri hakların izinsiz olarak kullanıldığı her türlü ticari faaliyet girişimine karşı gerekli önlemleri alacaktır.

Askerlik görevini tamamlayıp dönene kadar J-Hope’a olan sevgi ve desteğinizin devam etmesini rica ediyoruz. Şirketimiz de bu süre zarfında kendisine ihtiyaç duyduğu tüm desteği sağlamak için çaba gösterecektir.

Teşekkür ederiz.

J-Hope, Aralık ayında askere giden Jin’in ardından askere giden ikinci BTS üyesi olacak.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.