BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

BTS, çok beklenen Snoop Dogg ve Benny Blanco düetinin tarihini açıkladı

1 dakika okuma süresi

Aylar süren uzun bekleyişin sonunda tarihi açıklandı: BTS ve Snoop Dogg’un çok beklenen düeti Ağustos’ta yayımlanacak!

20 Temmuz günü, BTS ve Benny Blanco birlikte bir video paylaştı. Bu videoda Amerikalı yapımcı Jimin, V, Jungkook ve Jin’e şakayla karışık gruba katılıp katılamayacağını sorarak potansiyel bir düete işaret etti. BTS üyeleri bu teklifi reddetse de “dünyanın en iyi şarkısını” çıkarmak için birlikte çalışmayı kabul ettiler.

Birkaç saat sonra, Kore saatiyle 21 Temmuz gece 12’de Benny Blanco ileride çıkacak olan şarkıları “Bad Decisions”ın programını paylaştı. Aynı zamanda bu şarkının aylardır merakla beklenen BTS – Snoop Dogg düeti olduğunu da belirtti.

Bu yılın başında Snoop Dogg grupla birlikte bir müzik projesi üzerinde çalıştıkları haberini onaylamıştı, fakat projeyle ilgili detayların BTS tarafından halka açıklanmasını beklediğini de söylemişti.

BTS, Snoop Dogg ve Benny Blanco’nun birlikte çıkaracağı şarkı “Bad Decisions”ın klibi Benny Blanco’nun YouTube kanalında 5 Ağustos’ta Kore saatiyle öğlen 1’de ilk gösterime girecek. Şarkının sözlerini içeren video ise bir gün sonra 6 Ağustos tarihinde Kore saatiyle öğlen 1’de BTS’in resmi YouTube kanalında yayınlanacak. Resmi visualizer ise 8 Ağustos tarihinde Kore saatiyle gece 12’de Benny Blanco’nun YouTube kanalında yayınlanacak.


BTS, Snoop Dogg ve Benny Blanco’nun birlikte çıkaracağı bu şarkı için biz çok heyecanlıyız, siz ne düşünüyorsunuz?^^ Resmi program için aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz!

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.