BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Source Music, LE SSERAFIM’den Kim Garam ile yollarını ayıracağını duyurdu

1 dakika okuma süresi

Source Music 20 Temmuz günü yaptığı açıklamada LE SSERAFIM’den Kim Garam ile yapmış oldukları özel kontratı feshetme kararı aldıklarını duyurdu.

Kim Garam’ın okul yıllarında zorbalık yaptığı iddiaları geçtiğimiz ay online topluluklarda en çok konuşulan konular arasında yer almıştı. Kim Garam’ın okuldan arkadaşı olduğunu iddia eden birçok farklı kullanıcı, çeşitli platformlarda Kim Garam’ın okul zorbası olduğuna dair ‘kanıtlar’ paylaşmıştı. Bu dedikoduların çığ gibi büyümesinin ardından LE SSERAFIM üyesi Kim Garam çıkışının üzerinden 3 hafta geçtikten sonra grup aktivitelerine geçici olarak ara verdiğini duyurmuştu.

LE SSERAFIM bugün yapılan duyurunun ardından grup aktivitelerine 5 üye olarak devam edecek.

HYBE Labels/Source Music’in bu konudaki açıklaması şu şekilde;

“Merhabalar,

Biz HYBE/Source Music.

LE SSERAFIM’den Kim Garam ve LE SSERAFIM’in gelecek planlarıyla ilgili aldığımız kararları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Şirket olarak Kim Garam ile yapmış olduğumuz özel kontratı feshetme kararı almış bulunmaktayız.

Grup üyesinin dahil olduğu olaylar sebebiyle yarattığımız endişeden dolayı gruba sevgi ve desteğini gösteren tüm hayranlarımızdan içtenlikle özür diliyoruz.

LE SSERAFIM bundan sonra yoluna 5 üye ile devam edecek. Bizler de şirket olarak sanatçılarımızın müzikal ve performans gelişimi için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı belirtmek isteriz.”


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.