Site icon K Fandom

BIGBANG’den Taeyang Givenchy’nin Küresel Elçisi Olarak Atanan İlk Koreli Erkek Sanatçı Oldu

BIGBANG’den Taeyang 2023’te Givenchy’nin yüzü olacak!

Yerel saatle 17 Ocak’ta, lüks Fransız moda evi resmi olarak “Givenchy, Taeyang’ın 2023 küresel elçisi olarak atandığını duyurmaktan memnuniyet duyar.” açıklamasında bulundu.

Kreatif direktör Matthew Williams, “Taeyang ilham verici bir sanatçı, günümüz Givenchy estetiğine mükemmel bir şekilde uyan kendi kişisel tarzını ifade etmenin özgün, engelleri aşan bir yoluna sahip bir müzik öncüsü” dedi.

Bu arada Taeyang heyecanını şu sözlerle dile getirdi: “Hayatımın bu yeni bölümüne Givenchy ile başlayabildiğim için minnettarım. Givenchy yıllar boyunca bana pek çok açıdan ilham vermiş bir marka olduğu için benim için özel bir anlam taşıyor.”

“Taeyang sözlerine şöyle devam etti: “Matthew da uzun yıllardır hem moda hem de kültür alanında bir lider. “Bu ortaklık aracılığıyla Givenchy ile işbirliği yapmanın heyecan verici yollarını dört gözle bekliyorum.”

Yarın Givenchy’nin Paris’teki Erkek Moda Haftası defilesine katılacak olan Taeyang, 2021 yılında bu göreve atanan ilk K-pop sanatçısı olan aespa ile birlikte markanın küresel elçisi seçilen ilk Koreli erkek sanatçı oldu.

kaynak: soompi

Exit mobile version