BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

ATEEZ yeni albümleri THE WORLD EP.2 : OUTLAW ile Billboard 200’e ilk kez İlk 2’den giriş yaptı

1 dakika okuma süresi

ATEEZ Billboard 200‘de şimdiye kadarki en yüksek sıralamasını elde etti!

Billboard 25 Haziran’da ATEEZ‘in “THE WORLD EP.2 : OUTLAW” isimli yeni mini albümünün Amerika Birleşik Devletleri‘ndeki en popüler albümleri sıralayan En İyi 200 Albüm listesine 2 numaradan giriş yaptığını duyurdu.

Luminate’e (eski adıyla Nielsen Music) göre, “THE WORLD EP.2 : OUTLAW” 22 Haziran’da sona eren hafta boyunca toplam 105.500 muadil albüm adeti ile bu haftanın 1 numaralı albümü Morgan Wallen’ın “One Thing at a Time” albümünden yalnızca 4.500 adet geride kaldı.

Albümün toplam puanı 101.000 standart albüm satışından -ki bu onu haftanın en çok satan albümü ve ATEEZ‘in bugüne kadarki ABD‘deki en büyük satış haftası yapıyor- ve hafta boyunca 6,32 milyon talep üzerine dinleme sayısını ifade eden 4.500 “streaming equivalent” (eşdeğer dinleme) albüm adetinden oluşuyor.

THE WORLD EP.2 : OUTLAWATEEZ‘in Billboard 200‘de ilk 2’ye giren ilk albümü olmasının yanı sıra üçüncü ilk ona giren albümü oldu. Daha önce 2022 yılında “THE WORLD EP.1 : MOVEMENT” ve “SPIN OFF : FROM THE WITNESS” albümleri sırasıyla 3 ve 7 numarada zirve yapmıştı. Bu aynı zamanda grubun listeye toplamda beşinci girişi oldu.

Bugüne kadar sadece beş K-pop erkek grubu Billboard 200‘de ilk 2’ye girmeyi başarmıştı: BTS, SuperM, Stray Kids, TXT ve SEVENTEEN.

THE WORLD EP.2 : OUTLAW’ın başlık şarkısı “BOUNCY (K-HOT CHILLI PEPPERS)”i aşağıdan dinleyebilirsiniz!

ATEEZ‘i bu olağanüstü başarısından dolayı kutluyoruz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.