BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

ALICE DoA ve Yeonje sağlık nedenleriyle faaliyetlerini geçici olarak durdurdu

1 dakika okuma süresi

ALICE DoA ve Yeonje geçici bir ara veriyor.

ALICE‘in ajansı IOK Company 6 Mart’ta aşağıdaki açıklamayı yaparak DoA ve Yeonje‘nin sağlık nedenlerinden dolayı ara verdiklerini duyurdu:

Merhaba. Biz IOK Company

ALICE’i her zaman destekleyen ve değer veren hayranlarımıza içtenlikle teşekkür ederken, üyelerimiz DoA ve Yeonje’nin sağlık durumları ve gelecekteki aktiviteleri ile ilgili bir duyuru yapmak istiyoruz.

Geçtiğimiz günlerde, DoA ve Yeonje sağlık nedeniyle hastaneye gittiler ve yeterince dinlenemediklerine dair tıbbi bir görüş aldık.

Sanatçılarla yaptığımız özverili görüşmelerin ardından, yeterli dinlenmeleri ve iyileşmelerine odaklanmak için promosyonlarını geçici olarak askıya almaya karar verdik.

Bugünden sonra ALICE’in promosyonları beş üye ile devam edecekler. DoA ve Yeonje’nin gelecekteki aktiviteleri ile ilgili ilerleyen zamanlarda bir duyuru paylaşıyor olacağız.

Böyle ani bir haberle hayranlarımızı endişelendirdiğimiz için özür diliyor ve yukarıdaki kararın sanatçıların sağlığına öncelik vermek için alındığını anlayışla karşılamanızı rica ediyoruz.

IOK Company

ALICE ilk olarak Haziran 2017’de beş üyeli ELRIS grubu olarak çıkış yaptı ve Şubat 2020’de EJ ve Chaejeong gruba dahil oldu. Grup Aralık 2021’de IOK Company’ye katıldı ve Nisan 2022’de ELRIS ismini ALICE olarak değişerek yeni kimliklerini duyurdular. Aynı dönemde, Hyeseong yasal olarak adını Yeonje olarak değiştirdi. Bella da sahne adını DoA olarak değiştirdi.

DoA ve Yeonje’ye geçmiş olsun!

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.