BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Aktör Park Bo-gum Black Label’a geçiyor!

1 dakika okuma süresi
Güney Koreli aktör Park Bo-gum YG Entertainment alt şirketi olan Black Label ile özel bir sözleşme imzaladı.

Ajansın Pazartesi günü yaptığı açıklamaya göre, Güney Koreli aktör Park Bo-gum YG Entertainment alt şirketi olan Black Label ile özel bir sözleşme imzaladı.

Park Bo-gum‘u “Halk tarafından sevilen ve güvenilen” bir “Öncü aktör” olarak nitelendiren Black Label memnuniyetini, “Sadece ülke içinde değil, yurt dışında da büyük etkisi olan Park Bo-gum’u ailemize dahil ettiğimiz için mutluyuz.” şeklinde belirtti.

Açıklama “Oyuncunun bir aktör olarak yeteneklerini derinleştirmesine yardımcı olmak için güçlü yönlerimizi ve bilgi birikimimizi mümkün olduğunca kullanacağız.” ifadeleri de yer aldı.

Daha önce YG Entertainment’ta şirket içi yapımcı olarak çalışan Teddy, 2016 yılında Black Label’ı kurdu.

Park Bo-gum ilk çıkışını 2011 yılında “Blind” filmiyle yaptı ve o zamandan bu yana “Wonderful Mama“, “Reply 1988” ve “Seo Bok” gibi dizi ve filmlerden oluşan geniş bir portföy ile filmografisini geliştirdi.

Prens Lee Yeong rolünü canlandırdığı “Love in the Moonlight” adlı drama dizisiyle yıldızlığa yükseldi.

Black Label tarafından yönetilen sanatçıların çoğu Big Bang‘den Taeyang, Jeon Somi ve Zion T. gibi müzisyenler olduğu için bazı hayranları Park Bo-gum’un kariyerini müzik alanında genişletip genişletmeyeceğini merak ediyor.

Park Bo-gum, KBS 2TV‘nin müzik talk show programı “Yoo Hee Yool’s Sketchbook“ta piyano çalma ve şarkı söyleme becerilerini sergilemiş, “Love in the Moonlight” dizisinin orijinal film müziğini seslendirmiş ve kendi albümlerini çıkarmıştır.

Ayrıca askeri bandonun bir parçası olarak donanmadaki zorunlu askeri görevini tamamlamıştır.

Yeni bilim-kurgu filmi “Wonderland” vizyona girmeye hazırlanıyor. Bunun yanı sıra şarkıcı IU ile birlikte Lim Sang-choon‘un senaryosunu yazdığı “You Did Good” adlı yeni bir drama dizisinin çekimlerine de başlayacak.

kaynak: koreaherald


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.