Site icon K Fandom

Aktör Park Bo-gum Black Label’a geçiyor!

Güney Koreli aktör Park Bo-gum YG Entertainment alt şirketi olan Black Label ile özel bir sözleşme imzaladı.

Güney Koreli aktör Park Bo-gum YG Entertainment alt şirketi olan Black Label ile özel bir sözleşme imzaladı.

Ajansın Pazartesi günü yaptığı açıklamaya göre, Güney Koreli aktör Park Bo-gum YG Entertainment alt şirketi olan Black Label ile özel bir sözleşme imzaladı.

Park Bo-gum‘u “Halk tarafından sevilen ve güvenilen” bir “Öncü aktör” olarak nitelendiren Black Label memnuniyetini, “Sadece ülke içinde değil, yurt dışında da büyük etkisi olan Park Bo-gum’u ailemize dahil ettiğimiz için mutluyuz.” şeklinde belirtti.

Açıklama “Oyuncunun bir aktör olarak yeteneklerini derinleştirmesine yardımcı olmak için güçlü yönlerimizi ve bilgi birikimimizi mümkün olduğunca kullanacağız.” ifadeleri de yer aldı.

Daha önce YG Entertainment’ta şirket içi yapımcı olarak çalışan Teddy, 2016 yılında Black Label’ı kurdu.

Park Bo-gum ilk çıkışını 2011 yılında “Blind” filmiyle yaptı ve o zamandan bu yana “Wonderful Mama“, “Reply 1988” ve “Seo Bok” gibi dizi ve filmlerden oluşan geniş bir portföy ile filmografisini geliştirdi.

Prens Lee Yeong rolünü canlandırdığı “Love in the Moonlight” adlı drama dizisiyle yıldızlığa yükseldi.

Black Label tarafından yönetilen sanatçıların çoğu Big Bang‘den Taeyang, Jeon Somi ve Zion T. gibi müzisyenler olduğu için bazı hayranları Park Bo-gum’un kariyerini müzik alanında genişletip genişletmeyeceğini merak ediyor.

Park Bo-gum, KBS 2TV‘nin müzik talk show programı “Yoo Hee Yool’s Sketchbook“ta piyano çalma ve şarkı söyleme becerilerini sergilemiş, “Love in the Moonlight” dizisinin orijinal film müziğini seslendirmiş ve kendi albümlerini çıkarmıştır.

Ayrıca askeri bandonun bir parçası olarak donanmadaki zorunlu askeri görevini tamamlamıştır.

Yeni bilim-kurgu filmi “Wonderland” vizyona girmeye hazırlanıyor. Bunun yanı sıra şarkıcı IU ile birlikte Lim Sang-choon‘un senaryosunu yazdığı “You Did Good” adlı yeni bir drama dizisinin çekimlerine de başlayacak.

kaynak: koreaherald

Exit mobile version