Site icon K Fandom

Ailee, L1VE’den ayrıldıktan sonra yeni ajansla anlaştı ve Ravi, yeni başlangıcına desteğini gösterdi

Ailee yeni bir şirkete katıldı! VIXX’ten Ravi’nin desteği ile!

31 Temmuz’da, WYSIWYG Studios’un bir yan kuruluşu olan Pop Music, “Ailee kısa süre önce ajansımızla özel bir sözleşme imzaladı” diye resmi olarak duyurdu.

Şarkıcının daha önce bu hafta başlarında Ravi tarafından kurulan eski ajansı THE L1VE ile yollarını ayırdığı ortaya çıkmıştı.

Ailee ayrıca haberi Instagram’da kişisel olarak duyurdu ve “THE L1VE ile olan özel sözleşmemin sona ermesi nedeniyle transfer ajanslarını kapattım. Bana her zaman sevgilerini ve desteklerini veren hayranlarıma herkesten önce söylemek istedim.”

Devam etti, “Yeni ajansım Pop Music’te daha da olgun ve havalı bir Ailee olmak için çok çalışacağım. Beni her zaman bekleyip bana inandıkları için Aileeans’ıma [Ailee’nin fandomuna] içtenlikle teşekkür ediyorum ve sizi seviyorum.”

Ailee gönderisini yaptıktan hemen sonra, Ravi iki kalp emojisi ile destekleyici bir şekilde yorum yaparak onu neşelendirdi, “Noona [abla ya da kız arkadaş için bir hitap şekli], hadi mutlu olalım.”

Ailee, ikilinin yakında buluşmayı planladıklarını belirterek, “Gelecek hafta oradaki tüm lezzetli yemekleri yiyelim!!!!” yazarak yorumuna yanıt verdi.

Bu arada Pop Music, “Ailee ile bir ilişki kurmaktan son derece memnunuz. Ailee’nin daha geniş bir alanda fanlarına ulaşabilmesi için aktif desteğimizde tavizsiz olacağız.”

kaynak (1) (2)

Exit mobile version